Skalica – Trnava 3:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 3:2 (kon.) | Topoľčany – Prešov 6:2 (kon.)
Nové Zámky B – Dubnica 2:3 (po pr.) | Osmos Bratislava – Michalovce 3:4 (po pr.)
HC Osmos Bratislava
3:4 (1:0, 2:2, 0:1 - 0:1)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 10.11.2017, 18:30 • Zimný štadión Vladimíra Dzurillu, Bratislava • 1. liga (SR) • 18. kolo

Hostia napokon berú z Bratislavy dva body po víťazstve po predĺžení 4:3. Videli sme zaujímavý a kvalitný zápas, v ktorom bola Bratislava zdatným súperom favorizovaným Michalovciam.

Ďakujem za pozornosť, teším sa pri ďalších prenosoch, zatiaľ dovidenia, prajem príjemný večer. (20:43:04)

62:13
    Dukla Michalovce dala gól!
    ĽUBOR BALKO rozhoduje v predĺžení o osude tohto zápasu. Po prihrávke Valečka spoza brány sa ocitol sám pri ľavej tyčke a Kožiaka prekonal strelou medzi betóny! Asistencie: Tomáš Valečko, Igor Halás.

61:59
    Michalovce zavreli svojhoi súpera, Valečko dlho korčuľoval sám s pukom, prihral Halásovi, ktorý strelou preveril domáceho brankára.

61:11
    Na druhej strane strieľa Solomonchak do pravého betónu Kožiaka.

60:40
    Predĺženie sa hrá 3 na 3. Šalka chcel prihrať pred bránu Gronovi, ale bol odzbrojený.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po krátkej dvojminútovej prestávke príde na rad predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

Oddychový čas hostí.

59:36
    Brodek vybojoval puk za bránou, no následne ho aj hneď stratil. Michalovce idú dopredu. Do konca tretej tretiny nezostáva veľa času.

58:42
    Spoza brány to skúsil po ľade Piatak, no Kožiak si dal pozor.

58:17
    Mašlonka dokorčuľoval piuk, telom odstavil súpera a aj zakončil, ale len mimo brány.

57:07
    Vidovičovi sa otvoril priestor, avšak príliš dlho čakal a strelou potom trafil len do Trenčana, puk sa ešte odrazil ku Gronovi, no ten zblízka posiela puk nad bránu, zdá sa, že tam ešte vložil hokejku jeden z brániacich hráčov.

56:28
    Linet prepálil Danišovského, hostia sa dobre bránia.

56:02
    Michalovce odpaľujú puk cez všetky čiary.

55:41
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Hančák – 2 min., faul kolenom).

55:04
    Bratislava sa dobre bráni a vyhadzuje všetky puky smerujúce do jej obranného pásma. Teraz sa navyše píska postavenie útočiaceho hráča v bránkovisku.