Skalica – Trnava 3:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 3:2 (kon.) | Topoľčany – Prešov 6:2 (kon.)
Nové Zámky B – Dubnica 2:3 (po pr.) | Osmos Bratislava – Michalovce 3:4 (po pr.)
HK Spišská Nová Ves
3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
HK 95 Považská Bystrica
sk Pátek 10.11.2017, 17:00 • ZŠ Spišská Nová Ves • 1. liga (SR) • 18. kolo

Zápas sa končí výsledkom 3:2! (19:08:02)

53:39
    Považská Bystrica dala gól!
    V 54. minúte zápasu je stav znížený na 3:2! Gól strelil ZLOCHA. Asistencia: Cíger, Klíma.

49:54
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Nagy – 2 min., vrazenie na mantinel).

42:40
    V 43. minúte zápasu je stav znížený na 3:2! Gól strelil KLÍMA. Asistencia: Cíger.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po dvoch tretinách je stav zápasu 3:0!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

35:28
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Cíger – 2 min., hákovanie).

30:56
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Bajaník – 2 min., krosček).

30:10
    Spišská Nová Ves dala gól!
    V 31. minúte idú domáci hokejisti do vedenia 3:0! Gól strelil FINDURA. Asistencie: Mikula, Halász.

26:31
    V 27. minúte zápasu idú domáci do vedenia 2:0! Gól strelil DINDA. Asistencia: Vartovník.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Po prvej tretine je stav zápasu 1:0!

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

04:35
    V 5. minúte sa domáci hokejisti ujímajú vedenia 1:0! Gól strelil KYČÁK. Asistencie: Vartovník, Paločko.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

HK Spišská Nová Ves: Pajpach – Vantroba, Štrauch, Halász, Bdžoch, Kyčák, Dinda, Krmenčík – Mikula, Nagy, Findura – Giľák, Vartovník, Uhrík – Paločko, Kroták, Shitikov – Zwick, Olejník, Chmeľ

HK 95 Považská Bystrica: Mikoláš – Leško, Niník, Brveník, Bajaník, Solar, Palovič – Hrušík, Zlocha, Klíma – Dolinajec, Jurášek, Cíger – Koleda, Rodionov, Mokrohajský – Blaško, Bednár, Miro

Rozhodca: Hatala – Pribula, Wolf

V piatok opäť pokračuje aj naša druhá najvyššia hokejová súťaž – St. Nicolaus 1. liga. V tomto prenose zavítame formou zmien stavu do Spišskej Novej Vsi, kde siedme mužstvo tabuľky privíta Považskú Bystricu, ktorej patrí 10. pozícia. Favoritom sú tak domáci, uvidíme, ako to napokon celé dopadne.

Miroslav Revaj

Branky a nahrávky: 5. Kyčák (Vartovník, Paločko), 27. Dinda (Vartovník), 31. Findura (Mikula, Halász) – 43. Klíma (Cíger), 54. Zlocha (Cíger, Klíma)

Rozhodčí: Hatala – Pribula, Wolf