Nice – Rennes 1:1 (kon.) | Méty – Lyon 0:5 (kon.) | Marseille – Montpellier 0:0 (kon.)
OGC Nice
1:1 (1:1)
Stade Rennes FC
Neděle 08.04.2018, 15:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 32. kolo

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 7:12. (16:55:57)

Hlavní rozhodčí nakonec nastavil o něco více než dvě minuty, ale zápas mezi Nice a Rennes i tak končí remízou 1:1.

V prvním poločase se dlouho čekalo na první střelu. Hned ta první ale skončila za zády Tomáše Koubka. Alassane Pléa otřel svůj pokus o Gelina, který srazil míč mimo dosah českého brankáře. O deset minut se ale Rennes dočkalo vyrovnání, když po centru Mehdiho Zeffana zakončil z blízkosti po nepozornosti domácí obrany Benjamin Bourigeuad. Právě Bourigeaud nebyl daleko od trefy sezony, ale jeho pokus z půlící lajny dokázal Welter Benítez vyrazit. Druhá půle už byla herně o poznání slabší. Ani jeden z týmů už si nevytvořil brankovou příležitost a tak končí zápas spravedlivou remízou.

90+4

90+4
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází James Lea Siliki, přichází Brandon.

90+3
    Dante nepříjemně zastavil unikajícího Silikiho na středové lajně a je za to potrestán žlutou kartou. Podobně ale dopadl i kapitán Rennes Benjamin André, který až příliš gestikuloval k hlavnímu rozhodčímu.

90+2
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Ismaïla Sarr, přichází Adrien Hunou.

90+2
    Ismaïla Sarr se rozběhl po pravém kraji, byli proti němu ale dva obránci a záložník Rennes tak nevybojoval pro svůj tým ani autové vhazování.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase dvě minuty.

90
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Allan Saint-Maximin, přichází Bassem Srarfi.

89
    Po rohovém kopu neudržel Koubek balon v rukavicích, následně ale na druhý pokus už nedal domácím hráčům šanci na zakončení.

88
    Už ani útočná aktiva Saint-Maximina Nice nepomáhá. Le Bihan čekal ve vápně na přihrávce, ale balon končí jen u Gnagnona.

87
    Souquet rozehrál do středu pole na Seriho. Ten byl ale pod tlakem a tak musel odevzdat balon na Lees-Meloua, právě krajní záložník ale už neudržel míč na hrací ploše.

86
    Závěrečný tlak nepřichází ani z jedné strany. Po boji o balon ve středu pole dokázal Cyprien přidat jen mizernou přihrávku na Pléu.

84
    Tentokrát byl právě Sarr zasažen nepříjemně Souquetem do holeně. Hlavní rozhodčí ale neposoudil zákrok na žlutou kartu.

83
    Zhruba posledních deset minut i s nastavením pro oba týmy. Po zbytečném faulu ve středu pole je potrestán žlutou kartou Sarr.

82
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Mario Balotelli, přichází Mickaël Le Bihan.