Chaves – Belenenses 1:1 (kon.) | Porto – Aves 2:0 (kon.) | Sporting – FC Ferreira 2:0 (kon.)
GD Chaves
1:1 (0:0)
CF OS Belenenses
Neděle 08.04.2018, 17:00Portugalská Primeira Liga • 29. kolo

Dnešní utkání je za námi. Branek jsme se dočkali až ve druhém poločase. Nejdříve v 62. minutě poslal do vedení svůj tým Fredy. Domácí však o 4 minuty později srovnali zásluhou Williana. Poté jsme měli možnost vidět další velké šance, ale už žádný gól. Oba týmy si tak připisují do tabulky po jednom bodu. (18:58:28)

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Vincent Sasso (CF OS Belenenses).

90+3
    Žlutou kartu dostává Florent Hanin (CF OS Belenenses).

90+3
    Domácí to vymysleli krásně, ale střela jednoho z nich uvnitř vápna skončila mimo tři tyče.

90+2
    Domácí budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z dvaceti metrů.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90+1
    Jorghino si neporozuměl poblíž vápna soupeře s jedním ze svých spoluhráčů a míč tak skončil od jeho kopaček v zámezí.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

88
    Tiba se dostal ke střele z hranice vápna, ale svým pokusem trefil pouze jednoho z protihráčů.

86
    Hosté se dostali do rychlého protiútoku, ale poblíž vápna soupeře nic nevymysleli a míč darovali svému soupeři.

85
    Maurides se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou domácí.

84
    Fredy už je za pomezní čárou a vypadá to, že je připraven naskočit zpět do hry.

83
    Fredy má nějaké zdravotní potíže a musí tak být ošetřen na hrací ploše.

82
    Domácí se snaží dnešní utkání vyhrát, ale často chybují v přihrávkách na polovině soupeře, čímž se hosté dostávají do rychlých protiútoků.