Ural – Perm 0:2 (kon.) | CSKA Moskva – Arsenal Tula 6:0 (kon.)
Neděle 06.05.2018, 18:00 • VEB Arena, Moskva • Ruská Premier Liga • 29. kolo
    48. Ahmed MUSA - 6:0

48
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Ani po přestávce gólostroj domácích nezastavuje! Natcho vynikající přihrávkou vysunul AHMEDA MUSU vstříc brankáři Obuchovovi a nigérijský útočník dokázal soupeřova brankáře elegantně přehodit!
    43. Fjodor ČALOV - 5:0

43
    Zatímco v dosavadním ročníku ruské Premier ligy Arsenal předváděl velmi dobré výkony, tak jeho dnešní hra se rozložila jako domeček z karet! Další rychlý brejk FJODOR ČALOV po výborné přihrávce Golovina využívá k završení svého hattricku!
    40. Alexandr GOLOVIN - 4:0

40
    To už je debakl ještě v prvním poločase! ALEXANDR GOLOVIN utekl všem hostujícím zadáků a běžel vstříc brankáři Obuchovovi, netroufl si na zakončení ze sprintu, tak si poté v pokutovém území ještě pohrál s Alexandrovem i Causičem a Obuchova pak elegantně přehodil!
    21. Fjodor ČALOV - 3:0

21
    CSKA vede již o tři branky! Po rohovém kopu Natcha se do vzduchu zavěsil Vasilij Berezuckij, jehož hlavičku ještě prodloužil do sítě FJODOR ČALOV!
    11. Ahmed MUSA - 2:0

11
    Vitinho předvedl naprosto špičkovou individuální akci na pravé straně hřiště a předložil míč před prázdnou branku AHMEDU MUSOVI, nigérijský střelec už se zblízka nemýlil!
    2. Fjodor ČALOV - 1:0

2
    Už ve druhé minutě sehráli domácí výbornou kombinační akci po ose Golovin – Vitinho, kterou zblízka zakončoval FJODOR ČALOV!

Tomáš Kohlmann

Branky: 2. Čalov (Vitinho), 11. A. Musa (Vitinho), 21. Čalov (V. Berezuckij), 40. Golovin (Čalov), 43. Čalov (Golovin), 48. A. Musa (B. Natcho)

Karty:   35. M. Alexandrov (ATU)

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 1:3. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 7:9.
    CSKA Moskva: Akinfejev – Mário Fernandes, Nababkin, Ignaševič, V. Berezuckij, Kučajev – Vitinho, B. Natcho, Golovin (76. Žamaletdinov) – A. Musa, Čalov (89. Chosonov).
    Náhradníci: Pomazun – Bistrović, Dzagojev, G. Milanov, Žamaletdinov, Chosonov.

PFK Arsenal Tula: Obuchov – M. Alexandrov, Sunzu, Beljajev, V. Álvarez – Čaušić – Tkačjov, Gorbatěnko, Berchamov, Kangwa (59. Chaguš) – Dzjuba.
    Náhradníci: Berezin, Levašov – Grigalava, Chaguš, Djordjević, Rasic, Buranov, Novoselcev, Ivakin, I. Ševčenko.

Rozhodčí: Levnikov – Kudrjavcev, Minevič