Buffalo – Calgary 1:2 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 3:6 (kon.) | Carolina – Boston 2:3 (kon.)
Columbus – Detroit 3:5 (kon.) | Montreal – Dallas 1:4 (kon.) | Tampa – New Jersey 8:3 (kon.)
Nashville – Vegas 4:1 (kon.) | Edmonton – Minnesota 3:4 (kon.) | Arizona – Ottawa 5:1 (kon.)
Anaheim – Philadelphia 2:3 (kon.) | San Jose – NY Rangers 3:4 (0:1 po s.n.)
Carolina Hurricanes
2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
Boston Bruins
Středa 31.10.2018, 00:10 • PNC Arena, Raleigh • NHL

39:42
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).

39:07
    Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Lucas Wallmark – 2 min., podrážení).

37:20
    Moorovi se nabalil puk na hůl a opustil hrací plochu, Dvě minuty přesilovky pro domácí tým.

30:36
    kapitán domácích si nepočínal před brankou soupeře příliš obratně a vysokou holí trefil hostujícího Kruga. Dvě minuty přesilové hry pro hosty.

24:55
    Brad Marchand se následně nesmyslně ohnal po Hamiltonovi, což neuniklo pozornosti rozhodčího a Carolona si zahraje přesilovku.

21:01
    Nakonec ne. Jacob Slavin si odsedí jen dvě minuty za sekání. Nutno říct, že proti Marchandovi výborně zasáhl i Darling, jenž vytrčenou holí kotouč zasáhl a dostal jej mimo dosah hostujícího hráče.

18:29
    Další šance pro domácí. Carlo sekl Svečnikova a až do konce třetiny může hrát Carolina přesilovou hru.

17:46
    Lauzon podrazil svého protihráče ve středním pásmu a dvě minuty bude moct zpytovat svědomí na trestné lavici. Po komernčí pauze si domácí zahrají přesilovou hru.

00:35
    Jordan Staal podrazil při napadání svého soupeře a Boston může otevřít skóre v přesilové hře.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 18. Ferland (Aho, Zykov), 39. D. Hamilton (J. Staal) – 33. Pastrňák (Krug, Bergeron), 40. Marchand (Bergeron), 46. Marchand (Bergeron)

Carolina Hurricanes: Darling (Mrázek) – Slavin, D. Hamilton, de Haan, Faulk (A), T. van Riemsdyk, Pesce – Foegele, J. Staal (A), Williams (C) – Ferland, Aho, T. Teräväinen – Martinook, Wallmark, Svečnikov – B. McGinn, N. Roy, Zykov.
    Boston Bruins: Halák (T. Rask) – Chára (C), Carlo, Krug, J. Moore, Lauzon, Kampfer – Marchand (A), Bergeron, Pastrňák – Heinen (A), Krejčí, DeBrusk – Bjork, Nordström, Wagner – Donato, Kuraly, Acciari.

Rozhodčí: St. Laurent, Charron – Nowak, Smith