Dortmund – Union Berlín 3:2 (po pr.) | Kolín nad Rýnem – Schalke 1:1 (5:6 po pen.) | Flensburg – W. Brémy 1:5 (kon.)
Rostock – Norimberk 2:2 (2:4 po pen.) | Mönchengladbach – Leverkusen 0:5 (kon.) | RB Lipsko – Hoffenheim 2:0 (kon.)
Bielefeld – Duisburg 0:3 (kon.) | Kiel – Freiburg 2:1 (kon.)
SC Weiche Flensburg 08
1:5 (1:3)
Werder Brémy
Středa 31.10.2018, 18:30 • Stadion Lohmühle, Lübeck • Německý pohár • 1/16 finále

Rozhodčí Reichel nepotřeboval ani k druhému poločasu žádné nastavení a ukončil tak utkání, v němž fotbalisté Brém potvrdili roli vysokých favoritů a zvítězili nad čtvrtoligovým Flensburgem hladce 5:1. Na první dvě branky hostů přihrával Theodor Gebre Selassie, jenž odehrál celé utkání stejně jako brankář Pavlenka. (20:19:47)

90

87
    Také dalšímu rohu Werderu se domácí ubránili.

86
    Centr Gebre Selassieho za vlastní branku odvrací Jürgensen.

84
    Rohový kop pro Werder, Kainzův centr se domácím podařilo odvrátit do pole.

82
    Střídání v týmu SC Weiche Flensburg 08: ze hřiště odchází Plaschke, přichází Ibekwe.

81
    Werder právě vstřelil branku!
    Na centr Kainze od rohového praporku si naběhl MARTIN HARNIK a zblízka hlavou vstřelil pátou branku Werderu!

79
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Eggestein, přichází Möhwald.

77
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Eggestein, přichází Rašica.
    77. Martin HARNIK - 1:4

77
    Eggestein potáhl míč po útočné polovině k pokutovému území, následně přihrál volnému MARTINU HARNIKOVI, jenž prostřelil brankáře Kirschkeho.

75
    Kainz prudce střílel zpoza pokutového území, trefil ale jen bránícího Thomsena. Ten chvíli cítil tuto střelu, bude ale v pořádku.

73
    Nedovolený zákrok Schulze ve středu hřiště rozehrává domácí stoper Friedl.

71
    Hosté pozvolna rozehrávají od obranného kvarteta, ve druhém poločase zápasu chybí potřebné tempo.

69
    Po následném rohovém kopu Friedl zakončoval patičkou, mířil ale jen do boční sítě.

68
    Rohový kop Werderu, Kainz velmi dobře mířil do horního rohu domácí branky, Kirschemu se ale podařilo vyrazit jeho střelu nad břevno.

67
    Žlutou kartu dostává Jürgensen (SC Weiche Flensburg 08).

66
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Pizzaro, přichází Harnik.

Tomáš Kohlmann

Branky: 27. Jörgensen – 8. Pizzaro, 38. Kainz, 44. Klaasen (pen.), 77. Harnik, 81. Harnik

Karty:   64. Schulz (FLN), 67. Jürgensen (FLN)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 1:5. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:13.
    SC Weiche Flensburg 08: Kirsche – Ostermann, Thomsen, Paetow – Jürgensen – Ilidio, Wirlmann, Ostermann, Meyer – Schulz, Ibekwe
    Náhradníci: Straub – Empen, Hartmann, Keller, Nije, Plaschke, Wulff

Werder Brémy: Pavlenka – Gebre Selassie, Veljković, Friedl, Augustinsson – Eggstein, Sahin, Klaassen – Eggestein, Pizzaro, Kainz
    Náhradníci: Plogmann – Harnik, Kruse, Langkamp, Mohwald, Osaka, Rašica

Rozhodčí: Reichel – Osmanagic, Endriss