Wolfsberger – Rapid 0:3 (kon.) | Lustenau – Salzburg 0:1 (kon.) | Rheindorf Altach – Linz 0:3 (kon.)
Lafnitz – St. Pölten 2:3 (kon.) | Ried – Wiener 1:2 (kon.)
SV Guntamatic Ried
1:2 (1:1)
SC Wiener Neustadt
Středa 31.10.2018, 19:12 • Keine Sorgen Arena, Ried Im Innkreis (kapacita: 7.680 diváků) • Rakouský pohár • Osmifinále

To je z mé strany vše, hezký večer. (21:04:46)

Je dobojováno. Domácí Ried byl jasně lepší, ale nakonec s Neustadtem prohrál 1:2 a v poháru končí. Hosté šli brzy do vedení, ale domácí srovnali, pak byl hostům vyloučen ještě v prvním poločase hráč, navíc domácí zahrávali penaltu, ale tu nedali. A přišel trest. Hostující hráč se po rychlé akci trefil a Neustadt doslova ubojoval výhru a postup do další fáze.

90+2

90+2
    Nejspíše poslední akce domácích v tomto utkání skončila ofsajdem.

90+1
    Žlutou kartu dostává Bauer (SC Wiener Neustadt).

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal pouze jednu minutku.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Žlutou kartu dostává Mayer (SV Guntamatic Ried).

86
    A znovu jen nepřesná střela, která minula branku Neustadtu. Domácím se čas velmi rychle krátí a už je na nich znát nervozita.

84
    Ani tentokrát jim to nevyšlo, protože kombinační akce skončila jen další nepřesnou střelou.

83
    Už se hraje pouze na polovině hostujícího celku. Domácí vsadili všechno na útok, tak uvidíme, zda se jim podaří alespoň vyrovnat.

81
    Deset minut před koncem zahrávali rohový kop i domácí fotbalisté, ale ani jim se nepodařilo něco vymyslet a Ried tedy stále prohrává o jednu branku.

79
    Hosté nakonec zahrávali rohový kop, ale domácí se ubránili, získali míč a znovu peláší dopředu.

78
    A po delší době se dopředu vydali i hosté, byla z toho střela, ale ani ta nebyla přesná.

76
    Nyní už musel Schierl zasahovat, ale s tímto projektilem si poradil a podržel svůj tým.

75
    Až nyní se jeden z domácích hráčů dostal ke střele, ale té znovu chyběla přesnost a Schierl byl i tentokrát bez práce.

73
    Už se znovu hraje na polovině Neustadtu, který je pod velkým tlakem, ale zatím toho domácím příliš nepovolil.

71
    Domácí zahrávali šestý rohový kop, ale hosté se ubránili a stále vedou o jednu branku. Domácí mají na vyrovnání, nebo otočení nepříznivého výsledku už pouze dvacet minut.

69
    Povedená akce domácích skončila jen další nepřesnou střelou a rozehrávat od své branky bude Schierl, který samozřejmě nikam nepospíchá.