Nice – Auxerre 3:2 (kon.) | Le Havre – Troyes 2:0 (kon.) | Nîmes – Saint-Étienne 0:0 (odl.)
Toulouse – Lorient 0:1 (kon.) | Remeš – Orléans 1:1 (2:3 po pen.) | Dijon – Caen 3:1 (kon.)
Méty – Amiens 1:2 (kon.) | Guingamp – Angers 0:0 (3:2 po pen.)
FC Méty
1:2 (0:1)
Amiens SC
Středa 31.10.2018, 21:05 • Stade Saint-Symphorien, Méty • Francouzský Ligový pohár • Osmifinále

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (23:05:11)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 8:1. Rohy: 7:1.

Je dobojováno! Konfrontace týmů z Ligue 2 a Ligue 1 končí vítězstvím prvoligového Amiens, které po vlastenci Nianeho vedlo od 5. až do 71. minuty. Ve druhé půli měly Méty herně navrch, jenomže ihned po vyrovnání Rivièra opět inkasovaly od Otera, který rozhodl o postupu svého týmu do čtvrtfinále.

90+5

90+5
    Žlutou dostal i Mamadou Fofana. Přesto rozehrávali domácí, jenže dlouhý nákop přistál v dlaních Dreyera.

90+4
    Ještě jedna žlutá karta pro Gansa, který se postavil před balón a zabránil rychlé rozehrávce.

90+3
    Nastavený čas se paradoxně odehrává v největším poklidu. Domácím se nedaří podržet míč, který se nachází hodně daleko od branky Amiens.

90+2
    Delecroix dostal hodně těžkou malou domů a musel si hodně pohnout, aby zamezil pohromě, neboť přihrávka nepříjemně směřovala k jeho pravé tyči.

90+1
    Nad rámec druhého poločasu jsou přidány čtyři minuty.

89
    Náhradní brankář Mét Alexandre Oukidja si ze střídačky postěžoval na rozhodčí a byl napomenut žlutou kartou.

89
    Farid Boulaya vyslal štiplavou střelu z jednadvaceti metrů. Nebyla však umístěná k tyči a Dreyer na ni díky tomu dosáhl.

88
    Velká územní převaha Mét trvá. Domácí však mají už jenom pět minut na to, aby zápas dostali do penalt.

87
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Cheick Timité, přichází Bakaye Dibassy.

86
    Diallo se nedočkal přihrávky na střed vápna, jeden z hostů ji obětavým zákrokem přesměroval do Dreyerovy náruče.

85
    Amiens se při bránění rohu muselo obejít bez svého stopera. Možná právě proto se Sunzu dostal k hlavičce, která byla tečovaná a jen o kousek se nevešla mezi tři tyče.

84
    Boulaya poslal do ohně další centr. Matthieu Dreyer jej vyboxoval a zároveň zboural spoluhráče Leforta. Akce Mét přesto pokračovala a resultoval z ní rohový kop.

82
    Centr z levé straně nadělal v pokutovém území trochu paseky, ale hosté nakonec odkopli míč k půlící čáře.

81
    Prince-Desir Gouano odrazil centrovaný míč na rohový kop. Všichni hlavičkáři se tak stěhují před Dreyera.