Nice – Auxerre 3:2 (kon.) | Le Havre – Troyes 2:0 (kon.) | Nîmes – Saint-Étienne 0:0 (odl.)
Toulouse – Lorient 0:1 (kon.) | Remeš – Orléans 1:1 (2:3 po pen.) | Dijon – Caen 3:1 (kon.)
Méty – Amiens 1:2 (kon.) | Guingamp – Angers 0:0 (3:2 po pen.)
po penal. (3:2)
EA Guingamp
0:0 (0:0)
Angers SCO
Středa 31.10.2018, 21:05 • Stade de Roudourou, Guingamp • Francouzský Ligový pohár • Osmifinále

To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc. (23:07:54)

Je rozhodnuto. V základní hrací době branka nepadla a protože v penaltové loterii byl úspěšnější domácí celek, tak postupuje do další fáze francouzského poháru. Angers, které bylo favoritem tohoto duelu, naopak v poháru končí.

Střílení penalt začíná.

Utkání mezi Guingampem a Angers branku nakonec nenabídlo, duel tedy skončil 0:0 a protože někdo dnes postoupit musí, tak o tom rozhodnou pokutové kopy. Penalty začnou za několik málo minut.

90+3
    Druhý poločas skončil.

90+2
    Z rohu ale nic nebylo a je konec, jdeme na penalty!

90+2
    Tak ještě jeden rohový kop pro domácí.

90+1
    Rozhodčí přidal dvě minuty. Pokud branka nepadne, tak o postupujícím rozhodnou pokutové kopy.