Košice – MAC Budapešť 4:5 (2:3 po s.n.) | Žilina – Nitra 4:6 (kon.) | Miskolc – Poprad 3:2 (kon.)
Detva – Banská Bystrica 1:4 (kon.) | Zvolen – Trenčín 3:2 (kon.) | Nové Zámky – Liptovský Mikuláš 2:5 (kon.)
konec
HKM Zvolen
3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
HK Dukla Trenčín
Pátek 11.01.2019, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipsport Liga (SR) • 41. kolo
Předzápasové kurzy: 1.55 5.0 4.14
Partner:
   
  43:45
  Zvolen právě vstřelil branku!
  Zvolen otáčí vývoj utkání a poprvé dnes vede. LUKÁŠ HANDLOVSKÝ ujel po pravém křídle Dlouhému a napodruhé dokázal Šimka překonat. Jeho rána se ještě odrazila od horní tyče a zapadla do sítě. 3:2. Asistence: Marko Pöyhönen a Vojtech Zeleňák.
   
  25:56
  Zvolen právě vstřelil branku!
  Je vyrovnáno, a to naprosto zaslouženě. Michal Chovan si připisuje 38. asistenci v této sezoně. Krásně vybruslil středním pásmem, kličkou se zbavil soupeře a nabídl touš MARKU PÖYHÖNENOVI, který dokázal vystřelit přesně. Asistence: Michal Chovan.
   
  20:39
  Zvolen právě vstřelil branku!
  Okamžitě po začátku druhé třetiny je sníženo! Zvolen nakonec přesilovku využívá. SAMUEL PETRÁŠ byl důrazný a napotřetí dokázal puk dorazit za Šimka! Asistence: Marko Pöyhönen a Lukáš Handlovský.
   
  14:34
  Dukla Trenčín právě vstřelila branku!
  Trenčín dává druhý gól. Na jedné straně šance nebyla využita a puk se přenesl do opačného pásma. PETER SOJČÍK dokázal odražený puk dopravit do brány a zvýšil vedení svého celku. Asistence: Lukáš Bohunický a Dmitrij Obuchov.
   
  02:21
  Dukla Trenčín právě vstřelila branku!
  Trenčín jde velmi rychle do vedení. DANIEL KREJČÍ dostal puk na modrou čáru, od které vypálil přesně. Před bránou se navíc mihl Hudec a je tak možné, že nahození ještě tečoval. 0:1. Bez asistence.

  Daniel Fekets

  Branky a nahrávky: 21. Petráš (Pöyhönen, Handlovský), 26. Pöyhönen (Chovan), 44. Handlovský (Pöyhönen, Zeleňák) – 3. Krejčí, 15. Sojčík (Bohunický, Obuchov)


  HKM Zvolen: Tomek (Babik) – Pöyhönen, Fraser, Pufahl, Růžička, Vandane, Zeleňák, Roman – Handlovský, Kytnár (A), Chovan (C) – Mitchell, Špirko (A), Šišovský – Chlepčok, Petráš, Obdržálek – Halama, Holovič, Andrisík
  HK Dukla Trenčín: Šimko (Kostelný) – Rýgl, Krejčí, Gula, Frűhauf, Bokroš, Bohunický, Cebák – Radivojevič (C), Sojčík, Obuchov – Bartovič (A), Ölvecký, Hecl – Varga, Dlouhý (A), Sádecký – Hudec, Švec, Mikula – Pardavý

  Rozhodčí: Műllner, Novák – Durmis, Orolín

  Diváci: 1 528