SHKM Hodonín – Uh.Ostroh 5:2 (kon.) | Boskovice – Vel. Meziříčí 3:0 (kon.) | Veselí nLuž. – Hluboká n.V. 5:4 (kon.)
Strakonice – HC Vajgar 2:3 (po pr.)
SHKM Baník Hodonín
5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
HOKEJ Uherský Ostroh
Pátek 08.03.2019, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj • Semifinále

57:03
    Po potyčce před domácí bránou je vyloučen Kamil Rýpar (HOM) za hrubost a Marek Rauš (UOS) za sekání.

55:22
    Hra je přerušena pro vyhození puku mimo hřiště. Rozhodčí se po krátké poradě navíc rozhodli vyloučit hostujícího hráče za zdržování hry. Viníkem je Lukáš Zalubil (UOS) a domácí hrají 18 vteřin 5 na 3!

53:40
    Hodně dlouho měli domácí hráči výhodu a hráli s pukem ve vlastním pásmu. Drtičům tohle hodně pomohlo, šetří čas a nikam se hnát nepotřebují. Ostroh se nakonec zmocnil puku a na trestnou je vykázán na dvě minuty Jan Machálek (UOS) za vysokou hůl.

51:10
    Tomáš Beneš (UOS) ve stejném čase dostává desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

50:33
    Vylučuje se na straně Uherského Ostrohu. Tomáš Beneš (UOS) se provinil nedovoleným bráněním.

45:50
    Jakub Sajdl (HOM) trefil Viléma Galušku hokejkou do obličeje, hosty čeká dvouminutová přesilová hra.

36:37
    Pozor! Hodonín zažije krušné chvíle. Uherský Ostroh má totiž k dispozici přesilovku pět na tři! Tresty obdrželi Vít Černohous (HOM) za krosček na dvě minuty a Marek Lindner (HOM) na 2+2 minuty za vysokou hůl.

33:56
    Uherský Ostroh chce snížit manko soupeře a znovu se mu přiblížit na jeden gól, teď se ale dopustil útočného faulu. Filip Stránský (UOS) odsedí dvě minuty za hrubost.

30:09
    Tomáš Beneš mohl ujíždět sám na bránu, Jakub Tomi (HOM) jej bránil nedovoleně a dostává za to dvě minuty.

27:16
    Lidák byl v útoku faulován Davidem Raušem (UOS) a domácí tak čeká přesilová hra!

21:19
    Vteřinku budou Drtiči ve třech. Na trestnou usedá Vít Černohous (HOM) za podrážení.

19:20
    Drtiči znovu míří na trestnou lavici. Michal Venclík (HOM) podrazil u střídaček soupeře a odpyká dvouminutový trest.

13:27
    Drtiči byli velice důrazní před bránou. Sice se jim nepodařilo vstřelit branku, alespoň vynutili faul soupeře. Na trestnou jede Matěj Maršálek (UOS) za držení.

10:05
    Současně na trestnou putuje právě Jakub Sajdl (HOM) za pozdní dohrání.

01:45
    Michal Venclík (HOM) se provinil nedovoleným bráněním ve vlastní obranné třetině. Přesilovka pro hosty!

Ivan Hochman

Branky a nahrávky: 6. Sajdl (Směřička, Kučera), 18. Peš (Tomi), 32. Peš (Černohous), 52. Polák (Janás), 57. Polák (Tomi, Peš) – 23. Vilém Galuška (Mika, Žabčík), 49. Žabčík (Stránský)

SHKM Baník Hodonín: Kotvan (Zollpriester) – Lidák, Polesný, Směřička, Veselský, Rýpar, Crlík, Výmola – Tomi, Peš (A), Janás – Jajcay, Sajdl, Kučera (C) – Venclík, Polák, Chalupa – Lindner, Černohous
    HOKEJ Uherský Ostroh: Valúch (Lekeš) – Stuchlík, Maršálek, Vaněk, Andrýsek, Žabčík, Rauš D., Nevídal – Zalubil L., Zalubil J., Beneš, Galuška V., Hendrych, Stránský, Rauš M., Machálek, Flora Petr, Mika, Galuška L., Flora Pavel

Rozhodčí: Brzobohatý, Reich – Bernard, Procházka