Jenisej – Kazaň 1:1 (kon.) | Dynamo – Lok. Moskva 0:1 (kon.) | Groznyj – Spartak 1:3 (kon.)
Rostov – Ural 2:1 (kon.)
FK Rostov
2:1 (1:0)
FK Ural
Sobota 30.03.2019, 17:00 • Rostov Arena, Rostov • Ruská Premier Liga • 21. kolo

Ode mne je to pro toto utkání vše, přeji vám příjemný zbytek sobotního večera. Nezapomeňte sledovat naši bohatou nejen fotbalovou nabídku onlajnů i ve zbytku večera. (19:01:51)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:11.

Strhující podívaná nakonec přece jenom končí vítězstvím domácího Rostovu. Uralu se nejprve podařilo stav zápasu vyrovnat z kopačky Othmana El Kabira a v neuvěřitelném tempu druhého poločasu to vypadalo, že duel směřuje do remízového konce.

Ve třetí minutě nastavení ale dokázal o vítězství domácích rozhodnout Miha Mevlja díky svému důrazu v pokutovém území při posledním rohovém kopu zápasu. Ural zejména ve druhém poločase rozhodně nebyl horším soupeřem, ba naopak v řadě jeho úseků mnohem aktivnějším mužstvem. Štěstí se však v závěru utkání přiklonilo na stranu domácího mužstva, které si tak připisuje všechny tři body do tabulky Premier Ligy.

90+4

90+4
    Ural ještě zkouší bleskově zahrozit a odvést si z Rostova alespoň bod, domácí už jsou ale v závěru naprosto koncentrovaní na obranu a nevypadá to, že by chtěli připouštět jakékoliv drama.
    90+3. Miha Mevlja - 2:1.

90+3
    Rostov právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné se stává zkutečností! Hráči Rostovu rozhodují o svém vítězství doslova za minutu dvanáct. MIHA MEVLJA se i v těsném bránění soupeře dostal k hlavičce na bližší tyči a zřejmě tak rozhoduje o vítězství domácích v dnešním zápase. Stadion v Rostově je u vytržení.

90+2
    Rohový kop Rostovu se jeví jeví jako jedna z posledních šancí na vsítění třetí branky zápasu.

90+1
    Druhému poločasu jsou k jeho normální minutáži přidány tři šedesáti sekundové úseky.

90
    El Kabir čekal se svou přihrávkou před pokutovým územím příliš dlouho a dle očekávání o něj také přišel. Do útoku mohou pro změnu domácí.

89
    Kulakov až s neuvěřitelnou lehkostí zkušeně obehrál soupeře před hrozícím nebezpečím pro jeho tým a naopak vysílá na zteč své spoluhráče.

88
    Zběsilé tempo hry však neustává, času na rozdílovou branku ale ubývá. Nyní mají k dispozici standardní situace z velké vzdálenosti hráči Uralu.

87
    Normann si byl vědom nebezpečí plynoucího z rychlého přečíslení soupeře a volil pro dobro týmu faul na polovině hřiště, za který je potrestán žlutou kartočkou, jak pojmenovávání žlutý papírek soudruzi v Rusku.

86
    Neuvěřitelný závar v pokutovém území Uralu, žádná rána nebo nebezpečí pro Pesjakova z něj však nevyplynulo.

85
    Rostovští si neporozuměli se svými úmysly a balón končí v moci hostí.

84
    Střídání v týmu FK Ural: ze hřiště odchází Nikolaj Dimitrov, přichází Marco Aratore.

83
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Roman Jeremenko, přichází Ivelin Popov.

82
    Domácím se v posledních minutách nedaří udržet míč dostatečně dlouho, aby si dokázali vytvořit nějakou dobrou příležitost k převrácení stavu zápasu na svou stranu. Ural zároveň dobře napadá jejich rozehrávku.

81
    Faul na polovině hřiště přisuzuje míč hráčům domácího Rostovu. Ti se snažili bleskově rozehrát, sudí však vrací hru na místo rozehrávky pro nedodržení všech pravidel rozehrávky takové situace.