Den Haag – Arnhem 3:3 (kon.) | Willem II – Sittard 3:2 (kon.) | Graafschap – Heracles 1:2 (kon.)
Alkmaar – Groningen 1:0 (kon.) | Heerenveen – Excelsior 1:0 (kon.)
HFC ADO Den Haag
3:3 (2:3)
SBV Vitesse Arnhem
Sobota 30.03.2019, 18:30Nizozemská Eredivisie • 27. kolo

To by bylo ode mne vše, přeji vám poklidný zbytek sobotního večera. (20:26:32)

Devadesát minut velmi rychlého a pohledného fotbalu uplynulo jako voda. Haag dokázal ve druhém poločase vyrovnat zásluhou Immerse, jenž skóroval dnes dvakrát. Na druhé straně se blýskl hattrickem Thomas Buitink, který nasázel všechny tři branky v prvním poločase. Zápas tedy končí zaslouženě remízou, i když Haag měl s nastupujícím závěrem obrovský tlak.

90+4

90+4
    V dnešním zápase už branka nejspíše nepadne, neboť se rozehrává kousek od domácí brány.

90+4
    Rozběhla se nám záverečná minuta dnešního zápasu.

90+3
    Eduardo vyboxoval centrovaný balón daleko od své svatyně.

90+1
    Arnhem se po dlouhé době dostal alespoň k polovině hřiště.

Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Immers blízko hattricku! Jeho hlavička ale mířila nad.

89
    Roh pro Haag! Hostující obrana je unavená a sotva plete nohy!

88
    S blížícím se koncem zápasu má Haag čím dál tím více šancí.

86
    Arnhem na chvíli nahlédl na útočnou polovinu, ale míče se pak opět s radostí ujal domácí tým.

85
    Haag je v obrovském tlaku! Arnhem pouze odkopává pryč.

84
    Jeden z obránců Arnhemu odvrátil letící balón do vápna daleko od pokutového území.

84
    Střelec hattricku Buitink dnes dohrál, střídá ho Matavž.

82
    Střelec jedné branky Becker opouští hřiště, kde ho nahradí Goppel.

81
    Buttner se dostal do dobré pozice, ale svojí střelou vyprášil rukavice brankáři Zwinkelsovi.

80
    Do konce zápasu nás dělí zhruba deset minut, skončí zápas remízou nebo jeden z týmu rozhodne?

79
    Konečky prstů Zwinklese zachránily Haag od inkasované branky!

Pavel Kovanda

Branky: 7. Becker, 31. Immers, 76. Immers – 21. Buitink, 27. Buitink, 43. Buitink

Karty:   59. Bero (ARN)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 5:3. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 8:17.
    HFC ADO Den Haag: Zwinkels – Malone, Beugelsdijk, Pinas, Meijers – Goossens (77. Necid), El Khayati, D. Bakker – Becker (82. Goppel), Immers, Hooi (68. Falkenburg).
    Náhradníci: Havekotte, Groothuizen – Boussakou, Necid, Lorenzen, van Kins, Rieder, Falkenburg, Gorter, Goppel, Polley.

SBV Vitesse Arnhem: Eduardo – Büttner, Clarke-Salter, van der Werff, V. Karavajev – Dauda (46. Foor), Bero, Serero, Ödegaard – Buitink (84. Matavž), Linssen (71. Darfalou).
    Náhradníci: Pasveer, Bayazit – Ali, Darfalou, Beerens, Doekhi, Foor, Matavž, Thelander.