Udinese – Janov 2:0 (kon.) | Juventus – Empoli 1:0 (kon.) | Sampdoria – AC Milán 1:0 (kon.)
UC Sampdoria
1:0 (1:0)
AC Milán
Sobota 30.03.2019, 20:30 • Stadio Luigi Ferraris (Janov) • Italská Serie A • 29. kolo

Z on-line přenosu je to vše. Na počtenou! (22:38:23)

Utkání, které už v první minutě rozhodla minela brankáře, se odehrálo v Janově. Tamní Sampdoria vyhrála gólem Defrela a bodově se dotáhla na první šestku (o skóre lépe je na tom Lazio Řím a Atalanta).

Rossoneri jsou pochopitelně zklamaní. Před zápasem doufali, že si z přístavního města odvezou plný počet bodů, nakonec však nemají ani jeden. Myslím, že gólman Donnarumma by se dnes nejradši neviděl.

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 6:2. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 12:9.

90+5

90+4
    A byl to hlavičkový pokus, na nějž si naskočil Piątek. Audero se však o čisté konto připravit nenechal.

90+3
    Do defenzivního bloku seřazená Sampdoria vyčkává, s čím na ni soupeř ještě vyrukuje.

90+1
    VAR ještě přezkoumával situaci z 88. minuty, ale porušení pravidel v ní nenašel. Mateo Musacchio (AC Milán) se přesto snažil rozhodčího přesvědčit, že rozhodl nesprávně. To však neměl dělat. Za nesportovní chování uviděl žlutou kartu.

90
    Daniele Orsato přidal nad rámec řádné hrací doby pět minut. To je dostatek času na vyrovnání.

88
    V závěru utkání se hnal za vyrovnáním Piątek (AC Milán)! Probojoval se až do šestnáctky a po kontaktu s vracejícím se Murrem upadl. Co na to hlavní arbitr? S ledovým klidem nechal pokračovat ve hře.

87
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Fabio Quagliarella, přichází Manolo Gabbiadini.

86
    Žlutou kartu dostává Dennis Praet (Sampdoria).

85
    Při další akci už se však balon dostal až k Auderovi. Strážce janovských tří tyčí donutil k zákroku na zemi Cutrone.

84
    Teď to navíc udělali opravdu dobře, když do ofsajdu vystavili Piąteka (AC Milán).

82
    Víc už ale nic. Janovští totiž bránili zodpovědně a bránit budou ještě dobrých deset minut.

81
    Z protiútoku vytěžili hosté roh.

80
    Jankto si hned po svém příchodu na hřiště mohl připsat asistenci u uklidňujícího gólu! Kuba šikovně vysunul Defrela, ale ten si na vyběhnutém Donnarummovy vylámal zuby!

78
    Čeští fanoušci se dočkali. Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Ronaldo Vieira, přichází Jakub Jankto.

76
    Audero skvěle načasoval výběh a mohl se tak Cutronemu vrhnout pod nohy. Tohle byl dobrý odhad brankáře Sampdorii. Sluší se mu zatleskat.