Zlínsko – Petřkovice 2:3 (kon.) | Vyškov – Hodonín 2:1 (kon.) | Hlučín – Líšeň 2:0 (kon.)
D. Benešov – Hulín 1:2 (kon.)
MFK Vyškov
2:1 (0:0)
FK Hodonín
Sobota 30.03.2019, 15:00 • Stadion Za Parkem • Moravskoslezská fotbalová liga • 18. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:59:47)

Je konec. Domácí otočili skóre z 1:0 na 2:1 během tří minut. I přesto, že hráli v deseti, tak se jim to podařilo. Utkání otevřel v 60. minutě Filip Žák. Vedení hostům moc dlouho nevydrželo, páč čerstvý Djaleu za 6 minut zápas vyrovnal a tři minuty na to Marek Vintr zápas otočil. Vedení si domácí udrželi až do konce a na Stadionu Za Parkem slaví druhou výhru ze dvou, tudíž je tento stadion v jarní části ještě nedobyt. O to se mohou pokusit za dva týdny hráči Otrokovic.

90+4

90+3
    Přímý kop byl zahrán na krátko. Míče se zmocnil Djaleu a svými otočkami zdržoval čas.

90+2
    Je tu ještě faul, domácí budou zahrávat přímý kop.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    No a vzápětí na to se dopředu dostali hosté. Z levé strany přišel centr na hlavičku Fojtíka, jeho pokus k levé tyči však skvělým zákrokem vychytal Šustr.

88
    Další dobrý pokus domácích opět nekončí v síti. Až do vápna pronikl Novotný, na zadní tyči hledal Lahodného, jeho přihrávku však lépe přečetl jeden z obránců a celá akce tak skončila.

86
    Rohový kop nevyšel domácím podle plánů. Roh byl příliš přetažený a žádný hráč se k míči nedostal.

85
    Domácí se ještě snažili odskočit o dva góly. Z pravé strany přilétl centr na zadní tyč, míč však rovnou do zámezí odhlavičkoval jedne z obránců. Pro domácí je tu roh.

83
    Před námi je posledních 7 minut základní hrací doby, uvidíme zda se hostům podaří vyrovnat, nebo se domácí ubrání v deseti.

82
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Vintr, přichází Novotný.

81
    Velká šance na druhé straně. Hosté kombinovali na hraně vápna, poté se ke střele odhodlal střelec první branky, Filip Žák, jeho ránu brankář vychytal, ale pouze se štěstím.

80
    Michal Klesa si teď jednoduše pohrál s obranou a nakonec vybojoval faul. Fanoušci mu nejdříve tleskali, ale poté říkali, že to přehaní. Toto byl opravdu kuriózní moment.

79
    Dnešní utkání sleduje 280 diváků.

76
    Na přední tyč se dostal Němeček, jeho teč byla zblokovaná, poté se míč dostal k dobíhajícímu Hirschovi, jeho dorážka však letěla mimo.

75
    Pro domácí je tu přímý kop z velmi dobré vzdálenosti.

72
    Domácí i v deseti otočili vývoj utkání a teď se musí bránit a hrát opatrný fotbal, pokud o vydřené vedení nechtějí přijít.