Ufa – Orenburg 0:2 (kon.) | CSKA Moskva – Groznyj 1:0 (kon.) | Samara – Spartak 1:2 (kon.)
FC Ufa
0:2 (0:1)
FK Orenburg
Sobota 18.05.2019, 13:00 • Dynamo Stadium, Ufa • Ruská Premier Liga • 29. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (14:54:01)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:3. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:9.

Je dobojováno! Ufa předvedla na domácím hřišti hodně slabý výkon a odsoudila se k účasti v baráži. Proti Orenburgu si nevytvořila prakticky žádnou větší šanci a zaslouženě prohrála 0:2. Hosté vedli od patnácté minuty zásluhou Ricarda Alvese. Po změně stran se nedělo prakticky nic až do chvíle, kdy z rohového kopu udeřil Miškić a upravil stav na konečných 2:0. Orenburg tak vítězí po pěti zápasech a dočasně se posouvá na vynikající sedmou příčku.

90+3

90+2
    Střídání v týmu FK Orenburg: ze hřiště odchází Alexej Sutormin, přichází Vadim Afonin.

90+2
    Salatićova dalekonosná střela jenom podtrhla domácí zmar. Frolov zasahovat nemusel a na řadu přichází první střídání Orenburgu.

90+2
    Právě Alijev centroval z pravého kraje velkého vápna, jenomže obrana Orenburgu si poblíž penaltového bodu poradila.

90+1
    Miškićem faulovaný Alijev získal pro domácí mužstvo standardní situaci. Tu by Ufa potřebovala akutně proměnit.

90
    Nad rámec druhého poločasu jsou přidány tři minuty.

89
    Živogljadov ve středu hřiště fauloval Sutormina, který si chvíli poležel a pošetřil alespoň pár vteřin, kterých do konce moc nezbývá.
    87. Danijel MIŠKIĆ - 0:2

87
    Orenburg právě vstřelil branku!
    Zdá se, že je rozhodnuto! Denis Popovič zleva odcentroval dovnitř malého vápna, kde téměř nebylo k hnutí. DANIJEL MIŠKIĆ se přesto dokázal zorientovat a hlavičkou z bezprostřední blízkosti nedal Bělenovovi žádnou šanci.

86
    Orenburg se dostal do souvislejší kombinace, kterou centrující Alves ziskem završil rohového kopu.

84
    Dosud neviditelný Danijel Mikšić upaloval za únikovou přihrávkou. Ta byla trochu delší, než potřeboval, a tak vyběhnuvší Bělenov balón odkopl do bezpečí.

83
    Žlutou kartu dostává Pavel Alikin (FC Ufa).

82
    Jenom to zahučelo! Olivier Thill centroval na Alikina, který hlavou posouval míč na zadní tyč. Tam však chyběl hráč v červeném, jenž by jinak jednoduše doklepával do sítě.

81
    Rohový kop pro Ufu...

80
    Orenburg se za celý druhý poločas nedostal na útočnou třetinu hřiště. Po faulu na Nikitina znovu hrají domácí.

79
    Kvalita nákopů je u týmu Ufy doslova strašidelná. Prakticky každou minutu letí do autu aspoň jeden balón.