Bordeaux – Remeš 0:1 (kon.) | Guingamp – Nîmes 2:2 (kon.) | Lille – Angers 5:0 (kon.)
Lyon – Caen 4:0 (kon.) | Monaco – Amiens 2:0 (kon.) | Montpellier – Nantes 1:1 (kon.)
PSG – Dijon 4:0 (kon.) | Saint-Étienne – Nice 3:0 (kon.) | Štrasburk – Rennes 0:2 (kon.)
Toulouse – Marseille 2:5 (kon.)
AS Monaco
2:0 (1:0)
Amiens SC
Sobota 18.05.2019, 21:00 • Stade Louis-II, Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 37. kolo
    82. Alexandr GOLOVIN - 2:0

82
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Necelých deset minut před koncem je asi rozhodnuto a domácí mohou slavit záchranu! Amiens propadlo u středového kruhu, odkud vyrazil do samostatného úniku ALEXANDR GOLOVIN a z mírného úhlu zkušeně vystřelil nad pravou nohu soupeřova brankáře.
    26. Radamel FALCAO - 1:0

26
    Domácí se v šestadvacáté minutě dostávají do vedení! Rohový kop z levé strany rozehrál Golovin na zadní tyč, kde RADAMEL FALCAO přehlavičkoval Adénona. Gurtner u levé tyče míč v rukavicích neudržel a hodil si ho za brankovou čáru.