Marseille – Lille 2:1 (kon.) | Amiens – Brest 1:0 (kon.) | Angers – Štrasburk 1:0 (kon.)
Méty – Montpellier 2:2 (kon.) | Toulouse – Lyon 2:3 (kon.)
Amiens SC
1:0 (1:0)
Stade Brestois 29
Sobota 02.11.2019, 20:00 • Stade de la Licorne, Amiens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo

Je za námi konec utkání!
    V něm si všechny body berou domácí za výhru 1:0 o které rozhodl brankou v 28. minutě Otero, když chytře zakončil přes brankáře.
    Ve druhém poločase se hosté hnali za vyrovnáním, domácí ale poctivě bránili a nic velkého hostům nedovolili. Hostím se tak nepodařilo vyrovnat a odjíždí z Amiens s prázdnou. (21:53:53)

90+5

90+4
    Rohový kop pro domácí! A ti rozhodně nikam nespěchají.

90+3
    Útočným faulem si pomohl hostující hráč. Rozehrávají domácí a pro ty už to vypadá velice slibně.

90+1
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Eddy Gnahoré, přichází Bongani Zungu.

90+1
    Rozhodčí nastavil pět minut.

89
    Tak nyní měli domácí velké štěstí, když hlavičku z rohového kopu vyhlavičkoval obránce na brankové čáře!

89
    Další ránu sráží obrana na rohový kop!

88
    Z výborné pozice hráč hostů trefuje jen brankáře do náručí a ten si připisuje důležitý zákrok!

87
    Rohový kop je odvrácen domácí obranou.

86
    Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Ibrahima Diallo, přichází Ferris N'Goma.

86
    Rohový kop pro Brest!

85
    Hostům dnes není přáno a k zakončení se dostat nemohou. Výborně bránící soupeř to děla Brestu velmi těžké.

83
    To mohlo být střídání! Střídající Bodmer se ihned dostal do zakončení, jeho pokus ale bránu neohrozil.

82
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Gaël Kakuta, přichází Mathieu Bodmer.

81
    Domácí odolávají tlaku hostů. Do žádných vyložených šancí svého soupeře ani nepouštějí a jdou si taktickým výkonem za třemi body.

79
    Krok! Tento krátký rozměr chyběl nyní domácím k navýšení vedení. Výborný centr z pravé strany jen těsně nenašel svého adresáta a tak je stav stále 1:0.

78
    Pro centrovaný míč hostů si došel domácí brankář.

77
    Čas se krátí a to hosté moc dobře vědí. Podaří se jim ještě zvýšit své tempo a dosáhnout vyrovnávající branky?

75
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Sehrou Guirassy, přichází Chadrac Akolo.

73
    Kvalitní zpracování… tato dovednost nyní dělila domácí k tomu, aby mohli navýšit svůj náskok. Míč útočníkovi při prvním dotyku utíká a obrana si s touto situací už poradila.

72
    útočnou snahu hostí hatí útočný faul.

70
    Nyní domácí ale musel podržet brankář Gurtner, který si poradil se střelou z úhlu.

69
    Nyní se hosté dostali k dobrému zakončení z dobré pozice... Střela tak povedená ale nebyla a jde hodně mimo bránu.

68
    Brest zatím jednoznačně velí tempu druhého poločasu. Jejich snaha ale nevede do žádných větších příležitostí k vyrovnání. Domácí skvěle brání.

66
    Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Paul Lasne, přichází Mathias Autret.
    Střídání v týmu Stade Brestois 29: ze hřiště odchází Yoann Court, přichází Irvin Cardona.

65
    Jejich snahu prozatím hatí nepřesný centr.

64
    Hosté jakoby začínali cítit tlak a konec utkání, navyšují svou aktivitu a uvidíme, zda-li to povede k vytoužené brance.

62
    O pokus z voleje se pokusil hostující hráč. Jeho střela jde ale vysoko nad domácí branku.

60
    Na hřišti probíhá ošetřování domácího hráče.

59
    Brest zahrávala skvělou standartní situaci. Výborně jí hostující hráč zahrál a skvělý zákrok musel vytáhnout domácí brankář, který posílá míč na rohový kop.

58
    Žlutou kartu dostává Mathieu Bodmer (Amiens SC). Ten dostává žlutou kartu za řeči na lavičce!

57
    Míč na svých kopačkách více kontrolují domácí. V tomto poločase jsme se zatím žádné větší šance ani na jedné straně nedočkali.

56
    Rohový kop hosté snadno odvracejí.

55
    Rohový kop pro domácí.

54
    Žlutou kartu dostává Brendan Chardonnet (Stade Brestois 29).

53
    Dalekonosný pokus domácího fotbalisty neměl ani náhodou brankové parametry. Rozehrává od brány brankář hostí.

51
    Nadějný útok Brestu zastavuje ofsajdové postavení jednoho z hráčů.

50
    Žlutou kartu dostává Arturo Calabresi (Amiens SC).

49
    Nebezpečný útok po levé straně končí nepřesným zakončením Guirassyho.

48
    Hra pokračuje. Zdá se, že Mendoza bude moci dál pokračovat.

47
    Uprostřed hřiště zůstává ležet domácí fotbalista. Hra se tak přerušuje.

46
    O výkop druhého poločasu se nám postarali hosté.

46

Začátek druhého poločasu se rychle blíží.

Je za námi první poločas!
    V něm domácí zahrávali hned v počátku poločasu pokutový kop, který ale zůstal neproměněn. Domácí se ale v tomto poločase vedení ujali v 28. minutě díky šikovnému zakončení Otera.
    Po této úvodní brance domácí ale trochu povolili a do hry se více dostávali hosté. Ti ale žádnou vyloženou příležitost neměli a vyrovnat tak nedokázali.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

45
    Byli jsme svědky několika ostřejších zákroků, rozhodčí však zatím nechává hře volnější průběh.

44
    Pro centrovaný míč do vápna si došel brankář Gurtner.

43
    Rohový kop pro hosty.

42
    Po delší době mají míč a kontrolují ho domácí. TI by se měli také pokusit své vedení navýšit a ne jej pouze bránit.

40
    Na obou stranách jsme nyní byli svědky několika nepřesností. Domácí se nyní trochu více soustředí na obranou činnost.

38
    Útočné snahy Brestu hatí nepřesný centr. Následuje odkop od domácí branky.

37
    Míč si na kopačkách více užívají v posledních minutách hosté.

35
    Pokus o střelu hostí blokuje domácí obrana.

34
    Zajímavou standartní situaci po faulu zahrávali hosté, ti však z této příležitosti nedokázali nic vytěžit.

32
    Karty nyní mají ve svých rukou hosté. Ti musejí zvýšit tempo a hnát se za vyrovnávající brankou.

31
    Míč kontrolují domácí na své polovině.

30
    Domácí se tak dostávají do vedení v dnešním duelu. Udrží své brankové vedení a získají tak dnes tři body?
    28. Juan Ferney Otero - 1:0

28
    Amiens právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je JUAN FERNEY OTERO. Ten dostal krásnou přihrávku a z blízkosti jemným obloučkem překonává brankáře a otevírá tak brankový účet dnešního duelu.

28
    Útočnou snahu zas vyvíjejí domácí.

27
    Centrovaný míč hostí nedokázal nikdo z adresovaných hráčů uklidit do branky

26
    Hra se nám oproti začátku utkání více vyrovnala a Brest již není horším týmem.

24
    S míčem na kopačkách už vidíme zase domácí fotbalisty.

23
    Tu postavil opravdu lépe, než kde jaký zedník! Střelec totiž tvrdou ránou trefuje skvěle postavenou zeď.

23
    Zajímavá standartní situace pro hosty. Brankář domácích si musí pečlivě postavit svou zeď.

22
    Brest se dostala k centru z pravé strany, ten obrana Amiens odvrací.

21
    Brest kombinuje na své půli a trpělivě rozehrává.

20
    S míčem na kopačkách po delší době vidíme zase hosty.

18
    Domácí zakládají svůj útok od své poloviny. Proti aktivnímu presingu hostí se jim ale těžko prosazuje do nebezpečných prostor.

16
    Domácí jsou však mnohem častěji na míči a jsou aktivnějším týmem.

15
    Domácí marně hledají cestičku do obrany hostí. Ta je zatím pevná a krom úvodní penalty nic soupeři zatím nedovolila.

13
    Rohový kop hostí nebezpečně propadl vápnem domácích. Na tento propadený míč ale nestačil nikdo zareagovat a tak aut vhazují domácí.

12
    Z rychlého protiútoku vybojovali hosté rohový kop.

11
    Další akce jak přes kopírák domácích. Akci po levé straně hatí nepřesný centr.

10
    Akce domácích po levé straně končí nepřesným centrem. Rozehrávat tak bude Larsonneur od své branky.

9
    Rohový kop bezpečně obrana domácích odvrací.

8
    O míč však rychle přicházejí a domácí vybojovali z protiútoku rohový kop.

7
    Poprvé jsou u míče delší čas hráči hostí. Ti kombinují a snaží se vymyslet akci od své poloviny.

6
    Máme za sebou prvních pět minut utkání a domácí zatím nepůjčili soupeři míč.

5
    Amiens drží míč a kombinují na své polovině.

4
    Domácí fotbalisté pokračují v aktivním vstupu do utkání.
    3. Neproměněná penalta domácích.

3
    Hned z počátku utkání jsme byli svědkem pokutového kopu domácího týmu! S tímto pokusem však domácí hráč nenaložil vůbec dobře a střelu poslal do náručí brankáře.

1
    Máme zde začátek zápasu! Domácí dnes vidíme v bílém, hosty v černém.

1

-5
    Do úvodního hvizdu sudího zbývá méně než pět minut.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Amiens SC: Gurtner – Chedjou, Aleesami, Dibassy, Calabresi – Gnahoré, G. Kakuta – Blin, Mendoza, Guirassy – Otero.
    Náhradníci: Dreyer – Monconduit, Zungu, Bodmer, Akolo, Jallet, Diabaté.

Stade Brestois 29: Larsonneur – Ludovic Baal, Belaud, Castelletto, Chardonnet – Lasne, Court, Belkebla, Grandsir – Diallo, A. Mendy.
    Náhradníci: Léon – Battocchio, N'Goma, Perraud, Duverne, Cardona, Autret.

Rozhodčí: Schneider – Zitouni, Pasqualotti.

I když to vypadá, že hosté jsou hodně vzdálení, zdání klame, Brestosi se sice nachází na páté příčce, ale na kontě má pouze o čtyři body více než domácí, což potvrzuje velkou vyrovnanost soutěže. Hosté dokázali v tomto ročníku nastřílet třináct branek, a také stejný počet inkasovali. V probíhající sezóně Stade Brestois čtyřikrát zvítězilo, pětkrát remizovalo a dvakrát prohrálo. O nejlepšího střelce týmu se dělí hned několik hráčů, kteří mají na kontě po dvou brankách.

Amiens SC

Domácí se v tabulce francouzské Ligue 1 po jedenácti odehraných kolech nacházejí až na 14. pozici s počtem 13 bodů, které získali za tři výhry a čtyři remízy. Hráči Amiens v probíhajícím ročníku nastříleli doposud patnáct branek, naopak inkasovaných mají na kontě sedmnáct. Z posledních pěti utkání Amiens pouze jednou vyhrálo, když porazilo na domácím stadonu favorita z Marseille. Nejlepším střelcem tohoto celku je prozatím sedmadvacetiletý útočník John Mendoza, jenž doposud trefil branku čtyřikrát.

St. Etienne – Amiens 2:2
    Nimes – Amiens 1:1
    Amines – Marseille :1
    Angers – Amiens 1:1
    Amiens – Bordeaux 1:3

Dobrý den! Vítám Vás u textového přenosu 12. kola francouzské Ligue 1, ve kterém se střetne domácí Amiens SC proti hostujícímu Brestu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.