Everton – Arsenal 0:0 (kon.) | Aston Villa – Southampton 1:3 (kon.) | Bournemouth – Burnley 0:1 (kon.)
Brighton – Sheffield Utd. 0:1 (kon.) | Newcastle – Crystal Palace 1:0 (kon.) | Norwich – Wolverhampton 1:2 (kon.)
Manchester City – Leicester 3:1 (kon.)
Everton FC
0:0 (0:0)
Arsenal FC
Sobota 21.12.2019, 13:30 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League • 18. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí bezbrankovou remízou. Ani druhý poločas nám totiž nepřinesl zrovna atraktivní podívanou, navíc jsme se nedočkali skoro žádných šancí. Naproti tomu byla k vidění celá řada nedovolených zákroků, hlavní sudí dnes rozdal celkem čtyři žluté karty. Oba celky si tak rozdělí po bodu, na tento zápas ale budou chtít zapomenout. (15:22:37)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:11.

90+3

90+2
    Ono to skutečně vypadá, že v tomto utkání branka nepadne. V tuto chvíli se totiž hrací předmět nachází daleko od jedné ze šestnáctek, zanedlouho sudí odpíská konec.

90+1
    Žlutou kartu dostává Joe Willock (Arsenal FC).

90+1
    Dnešní utkání sleduje 39336 diváků.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, vše spěje k nerozhodnému výsledku. Ještě ale můžeme počítat s nastaveným časem.

88
    Menší zdravotní problémy měl domácí obránce Mina, který přeci jenom pokračuje ve hře.

87
    Žlutou kartu dostává Calum Chambers (Arsenal FC).

87
    Pickford z jedničky odkopával na opačnou stranu, kde se nacházel pouze Leno. Ten si dal na nepříjemný odskok pozor, poté schoval hrací předmět do rukavic.

86
    V posledních minutách nesledujeme zrovna pohlednou podívanou, ba naopak je tu čím dál více nepřesností. Navíc se při odkopu dostal pod tlak brankář Leno.

85
    Pickford předvedl další prudký odkop, po kterém se Daviesovi povedlo spolupracovat se Sidibém. Následný centr se pro změnu stal kořistí Martinelliho.

81
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Stále platí, že jsme se nedočkali žádné přesné trefy, poslední minuty tak budou ještě hodně napínavé.

80
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Cenk Tosun, přichází Moise Kean.

79
    Do dalšího protiútoku se tentokráte pouštěl Martinelli, ke kterému se bleskovým způsobem dostal vracející se Davies, který poté odkopl balón do zámezí.

78
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Pierre-Emerick Aubameyang, přichází Alexandre Lacazette.

78
    Richarlison sice ještě udržel míč na hrací ploše, avšak to samé se nedá říct o kolegovi Dignemu, který centroval již za brankovou čárou – bude se odkopávat.