Monterrey – Al Hilal 2:2 (4:3 po pen.) | Liverpool – Flamengo 1:0 (po pr.)
po penal. (4:3)
CF Monterrey
2:2 (0:1)
Al Hilal FC
Sobota 21.12.2019, 15:30 • Khalifa International Stadium (Kapacita: 40 000) • Mistrovství světa klubů • Utkání o bronz

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek sobotního večera a někdy příště opět na shledanou. (17:42:57)

Utkání je u konce. CF Monterrey nakonec dokázal porazit mistra z minulého roku 4:3 po pen. a slaví tak třetí místo! Rozhodující penaltu proměnil za domácí brankář Cárdenas a mohl tak slavit se svým týmem bronzové medaile. Hosté se musejí spokojit jen se čtvrtým místem.

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 13:13.

Bafétimbi GOMIS proměňuje.

Druhý poločas je za námi. Ve druhé půli se diváci dočkali hned tří gólů. Nejprve v 55. minutě vyrovnal Arturo González, aby poté v 60. minutě otočil stav utkání Maximiliano Meza. Hosté však dokázali o šest minut později opět vyrovnat, a to zásluhou nového muže na hřiště Bafétimbi Gomise. Stav utkání je tak 2:2 a čekají nás pokutové kopy.

90+5
    Druhý poločas skončil.

90+3
    Pomalu, ale jistě nám utkání směřuje do konce. Hra se nyní pohybuje převážně ve středu hřiště.

90+2
    Domácím se však tento rohový kop příliš nepodařil a hrát tak mohou opět hosté.

Martin Penker

Branky: 56. A. González (Urreta), 60. Meza (Zaldívar) – 35. Eduardo (Al Shahrani), 66. Gomis (Eduardo)

Karty:   32. Urreta (MNR), 64. Mejía (MNR), 90. Meza (MNR)