Udinese – Cagliari 2:1 (kon.) | Inter – Janov 4:0 (kon.) | Turín – Spal 1:2 (kon.)
Turín FC
1:2 (1:1)
Spal
Sobota 21.12.2019, 20:45 • Stadio Olimpico Grande Torino, Turín • Italská Serie A • 17. kolo

Máme za sebou velmi vyhecované střetnutí mezi Turínem a SPALem, které nakonec skončilo překvapivým vítězstvím hostujícího celku. Do vedení se přitom dostali domácí, když se ve čtvrté minutě prosadil po standardní situaci Tomás Rincón. Vyrovnání přišlo v závěru první půle, odražený balón napálil nechytatelně k pravé tyči Espeto.

Klíčový okamžik přišel v 56, minutě, kdy rozhodčí Fabbri vyloučil po druhé žluté kartě domácího stopera Bremera. Svěřenci kouče Sempliciho využili početní převahu v úvodu závěrečné desetiminutovky utkání, hlavou se po pasu Valdifioriho prosadil Andrea Petagna. SPAL přerušil dlouhou sérii devíti ligových zápasů bez vítězství a k osmnácté Brescii se dotáhl na rozdíl jediného bodu, Turín se propadl na desátou příčku za AC Milán.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (22:51:10)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 1:3. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 24:16.

90+5

90+4
    Tohle už vypadá pro hosty dobře. Simone Zaza z frustrace zajel do Espeta, po rozehrávce standardky lze očekávat konečný hvizd.

90+3
    Skvělý první dotyk s balónem ukázal Federico Di Francesco navzdory velmi těžké nahrávce od Murgii. Hosté pošetřili další cenné vteřinky.

90+2
    Krkolomně, ale přece dokázal Andrea Petagna posadit balón na hlavu Di Francesca, jenž z mírného záklonu těsně minul levou tyč.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

90
    Takhle to rozhodně nepůjde. Tomás Rincón měl dostatek času a prostoru rozmyslet si, kam pošle přihrávku, tu ovšem poslal přímo k nohám protihráče Valdifioriho.

89
    Simone Verdi si kopl míč až moc od nohy. Balón získal do moci Federico Di Francesco, jehož posléze italský záložník podrazil.

88
    Nejistý obranný zákrok předvedl proti centru Thiago Cionek. Měl velké štěstí, že balón neúmyslně nahrál spoluhráči Missirolimu.

87
    Simone Zaza ve vzdušeném souboji s gólmanem neuspěl. Beriša pochopitelně využil toho, že může hrát rukama.

86
    Andrea Beltti pořádně zabojoval a na poslední chvíli dostihl míč na hrací ploše. Domácí i nadále mohou život naději alespoň na bod.

85
    SPAL drží balón na útočné polovině, kde poměrně v klidu kombinuje. Presink Turínských zatím nepřináší kýžený zisk míče.

84
    Střídání v týmu Spal: ze hřiště odchází Alberto Paloschi, přichází Federico Di Francesco.

83
    Mohlo být rychle srovnáno. Pas z pravé strany si srazil směrem k vlastn bráně Vicari, kulatý nesmysl naštěstí pro něj proletěl kousek vedle pravé tyčky.

82
    Italský forvard si při oslavě sundal dres, po doznění oslav podle pravidel dostává žlutou kartu.
    81. Andrea PETAGNA - 1:2

81
    Spal právě vstřelil branku!
    Máme tu obrat ve skóre! Po pětadvaceti minutách hosté využívají početní převahu, po centru Valdifioriho z pravé strany uklidil hlavou balón pod břevno ANDREA PETAGNA.

80
    Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. Skóre je i nadále vyrovnané, více ze hry má i navzdory početní nevýhodě domácí Turín.