Udinese – Cagliari 2:1 (kon.) | Inter – Janov 4:0 (kon.) | Turín – Spal 1:2 (kon.)
Udinese Calcio
2:1 (1:0)
Cagliari Calcio
Sobota 21.12.2019, 15:00 • Dacia Arena • Italská Serie A • 17. kolo

Utkání je u konce a výhru slaví domácí Udinese Calcio, které dlouho vedlo 1:0 a vytvořilo si několik šancí. Hosté změnili ve druhé polovině přechod do útoku a díky centrům se dostali hned do několika dobrých příležitostí. Nejzajímavější však byl závěr utkání. Domácí se stáhli, což však vedlo pouze ke srovnání skóre po brance Pedra. Nerozhodný stav vydržel pouze minutu, když vedení v 85. minutě vrátil domácím Fofana. Závěrečný tlak hostů nebyl tak drtivý, jelikož po druhé žluté kartě odešel předčasně do kabiny Pisacane. Výhru tak slaví 2:1 Udinese.

To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost a třeba někdy u jiného textového přenosu na počtenou. (17:05:23)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 7:11. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:14.

90+8

90+8
    Žlutou kartu dostává Ignacio Pussetto (Udinese Calcio).

90+7
    Míč je na opační straně než by hosté chtěli. Vypadá to, že domácí tento duel vyhrají.

90+7
    Hostům se vak nepovedlo dostat k bráně a míč mají domácí.

90+6
    Hosté vhazují u branky Udinese.

90+5
    Domácím se povedlo dostat k míči, ale nebylo to příliš na dlouho.

90+4
    Cagliari se pokouší vyrovnat i přes početní nevýhodu. Centr Faraga nebyl přesný a dolétl až za branku.

90+3
    Hosté se pokusili dostat míč vzduchem na útočnou polovinu, což se povedlo, ale k míči se dostávají hráči v bílých dresech.
    90+2. Červená karta po 2. žluté

90+2
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Fabio Pisacane (Cagliari Calcio).

90+1
    Bude se hrát 6 minut nad rámec základní hrací doby.

90
    Blízko vyrovnání byli hosté, když si na zadní tyč nabíhal Pedro, jenže na prudký míč těsně nedosáhl.

90
    Žlutou kartu dostává Sebastien De Maio (Udinese Calcio).
    85. Seko FOFANA - 2:1

85
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Nerozhodný stav však vydržel pouze minutu. Okaka byl s míčem v pokutovém území, ale nebyl v ideální střelecké pozici, jeho střela se odrazila od zadnice bránícího hráče přesně na SEKA FOFANU, který si zpracoval míč na hrudi a následně nekompromisně dostal míč do sítě. Asistence: Stefano Okaka.
    84. João PEDRO - 1:1

84
    Cagliari právě vstřelilo branku!
    To se však moc dlouho nepodařilo. Paolo Faragò odcentroval míč do vápna, kde jej dokázal nohou trefit JOÃO PEDRO, který jej tak poslal do protipohybu brankáře. Asistence: Paolo Faragò.