Ústí n/L – Slavia | 3:4 (po pr.) | | | Havířov – Litoměřice | 1:3 (kon.) | | | Frýdek-M. – Vrchlabí | 1:5 (kon.) |
Benátky n/J – Přerov | 3:0 (kon.) | | | Kolín – Poruba 2011 | 2:1 (kon.) | | | Šumperk – Vsetín | 2:7 (kon.) |
Kadaň – Jihlava | 2:5 (kon.) | | | Prostějov – Třebíč | 1:2 (kon.) |
Detroit – Florida | 2:3 (po pr.) | | | NY Rangers – Columbus | 4:0 (kon.) | | | Washington – Arizona | 2:0 (kon.) |
Carolina – Chicago | 6:3 (kon.) | | | Vegas – Anaheim | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | Dallas – Ottawa | 1:4 (kon.) |
Nashville – NY Islanders | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Los Angeles – Montreal | 5:2 (kon.) |
Přerov – Poruba | 3:2 (kon.) | | | Olomouc – Třinec | 5:1 (kon.) | | | PZ Kladno – Plzeň | 2:12 (kon.) |
Kobra – Technika Brno | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Liberec – HC Litvínov | 4:7 (kon.) | | | K. Vary – Třemošná | 10:2 (kon.) |
Havířov – Kometa Brno | 2:4 (kon.) | | | Kladno – Mladá Boleslav | 1:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Motor ČB | 3:2 (kon.) |
Sparta – Tábor | 5:2 (kon.) | | | Slavia – Havlíčkův Brod | 3:2 (kon.) |
Chabarovsk – Barys | 0:1 (kon.) | | | Vladivostok – Jokerit | 1:4 (kon.) | | | Magnitogorsk – Viťaz | 2:1 (kon.) |
Jekatěrinburg – Kunlun | 8:0 (kon.) | | | Čeljabinsk – Kazaň | 5:0 (kon.) | | | Soči – N.Novgorod | 2:0 (kon.) |
Pustertal – Bratislava Capitals | 0:0 (odl.) |
Nový Jičín – Vel. Meziříčí | 6:5 (kon.) | | | Nová Paka – Mostečtí Lvi | 4:3 (kon.) | | | Letňany – Hronov | 1:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Cheb | 7:1 (kon.) | | | Žďár n/S – Val. Meziříčí | 2:6 (kon.) | | | Bílina – Dvůr Králové n. L. | 4:11 (kon.) |
SHK Hodonín – Opava | 3:2 (3:1 po s.n.) | | | Kopřivnice – Kometa Brno B | 3:6 (kon.) | | | Jablonec n/N – Děčín | 11:3 (kon.) |
Řisuty – Tábor | 1:2 (kon.) | | | Klatovy – Písek | 9:5 (kon.) | | | Kobra – Příbram | 4:6 (kon.) |
Chomutov – Liberec | 1:6 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 5:2 (kon.) | | | Jihlava – Salzburg | 4:2 (kon.) |
Kladno – Vítkovice | 0:0 (odl.) | | | Mountfield HK – K. Vary | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | HC Litvínov – Mladá Boleslav | 0:4 (kon.) |
Sparta – Olomouc | 2:3 (po pr.) | | | Pardubice – Plzeň | 3:5 (kon.) | | | Kometa Brno – Třinec | 1:4 (kon.) |
Slavia – Motor ČB | 3:4 (kon.) |
Orlová – H. Benešov | 5:7 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Žabonosy | 5:10 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – AHC Dynamo | 3:9 (kon.) | | | Vačice – Poběžovice | 4:8 (kon.) |
UK Kings Prague – Riders Univerzita Pardubice | 10:1 (kon.) |
konec
Admiral Vladivostok
1:4
(1:1, 0:1, 0:2)
Jokerit Helsinky
49:17
|
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Markus Hännikäinen – 2 min., hákování).
|
|
45:32
|
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vojtěch Mozík – 2 min., vysoká hůl).
|
|
33:49
|
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Arťom Garejev – 2+2 min, vysoká hůl).
|
|
28:57
|
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Arťom Garejev – 2 min., sekání).
|
|
13:21
|
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Alex Grant – 2 min., podrážení).
|
|
12:32
|
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (John Norman – 2 min., podrážení).
|
|
10:23
|
Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Brian O'Neill – 2 min., podrážení).
|
|
07:57
|
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vladislav Ušenin – 2 min., podrážení).
|
Branky a nahrávky:
5. Chamidullin (Kestner) – 17. Schroeder (B. O'Neill, Nicklas Jensen), 31. Pakarinen (Nicklas Jensen), 48. Turunen (Nicklas Jensen), 60. Nicklas Jensen (B. O'Neill)
Rozhodčí: Sidorenko, Hribik (CZE) – Bersenjov, Judin
Diváci: 1 600
Neproměněná penalta:
Admiral Vladivostok:
Serebrjakov (Sinjagin) – Šulák, Mozík, F. Beljakov, Chamidullin, Palivko, Fazylzjanov, Kolokolcev – A. Garejev, Gračov, A. Manukjan – Vladislav Ušenin, D. Iljin, A. Ševčenko – Lugin, Obidin, Kestner – Arťuchin, Makarenko, Verba – Syčuškin.
Náhradníci:
Trenér:
Jokerit Helsinky: Juvonen (Lindbäck) – P. Holm, Lindbohm, A. Grant, D. Sklenička, Friman, Kivistö – B. O'Neill, Schroeder, Nicklas Jensen – Pakarinen, Norman, Savinainen – Turunen, Kossila, Hännikäinen – M. Anttila, Björninen, Junttila.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Jokerit Helsinky: Juvonen (Lindbäck) – P. Holm, Lindbohm, A. Grant, D. Sklenička, Friman, Kivistö – B. O'Neill, Schroeder, Nicklas Jensen – Pakarinen, Norman, Savinainen – Turunen, Kossila, Hännikäinen – M. Anttila, Björninen, Junttila.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sidorenko, Hribik (CZE) – Bersenjov, Judin
Diváci: 1 600
Michal Luxa
@MisakMispulin