Ostrava B – Hlučín 4:0 (kon.) | Brno jun. – Hulín 3:0 (kon.) | Slovácko B – Kroměříž 3:3 (kon.)
Zlín B – FKM Vysočina Jihlava 4:3 (kon.)
FC Zbrojovka Brno jun.
3:0 (2:0)
SK Spartak Hulín
Neděle 20.05.2012, 10:15 • městský fotbalový stadion na Srbské, v Brně. • Moravskoslezská fotbalová liga

Statistiky zápasu:

Střely na bránu: 5:0, střely mimo: 7:2, rohy: 4:3, fauly: 24:15. (12:03:47)

Je tu konec, Zbrojovka zaslouženě vítězí a připisuje si tři body. Z Brna se pro tuto chvíli loučím, přihlásím se opět odpoledne, tentokrát z Bystrce, kde domácí Bystrc hostí Pelhřimov. Pěkný den.

86
    Utkání sleduje 52 diváků.

85
    Střídající Jindřich Stehlík je již patým potrestaným hráčem Zbrojovky. Za ostrý skluz si kartičku zasloužil.

82
    Poslední střídání v týmu Hulína. Odešel Pacl, na jeho místo jde bývalý hráč Zbrojovky Jaromír Paciorek.

78
    Krásnou ránu vyslal Jindřich Stehlík a trefuje tyč Dubcovy brány. Skóre se mohlo opět zvýšit.

75
    Poslední střídání v týmu Brna. Ze hřiště putuje smolař předchozích minut Pavel Lapeš, zbytek zápasu si užije Jakub Štourač.

74
    Obrovská šance Zbrojovky, ve které byl domácí Lapeš, který hlavičkoval z jasné pozice vedle. Měl přitom před sebou naprosto prázdnou bránu.

71
    Hulín podruhé střídá, ze hřiště odchází Josef Měšťák, na plac vstupuje Richard Němec.

70
    Brno právě vstřelilo branku!

Přeci jen jedna šance a hned gólová. STANISLAV VÁVRA dostal míč po zemi od Jukla a z hranice velkého vápna překonal marně se natahujícího Dubce. O zápase je prakticky rozhodnuto, všechny body zůstanou s největší pravděpodobností pod Špilberkem.

70
    Hraje se hodně průměrný fotbal, téměř bez šancí.

66
    Hraje se hodně tvrdě, Zbrojovka je znovu potrestána žlutou kartu, tu vyfasoval Michael Kršák.

63
    Opět vidíme žlutou kartu v rukou sudího Talpy, dostal ji Rostislav Varaďa.

62
    Josef Pospíšil krásně vypálil z dvaceti metrů a míč končí těsně nad bránou. To byla vůbec první pohledná akce Hulína v zápase.

60
    Zbrojovka podruhé střídá. Střelec druhé branky Kunc dnes již dohrál, na zbytek zápasu si půjde zahrát Jindřich Stehlík.

53
    Po standardce Zbrojovky hlavičkoval na velkém vápně šikovně Huška a míč jen těsně míjí Dubcovu svatyni.

50
    Hulín do druhého poločasu zlepšil pohyb i agresivitu, ale šance nepřicházejí. Naopak Brno zahrozilo z brejku Vávrou, ten ale v klíčový okamžik netrefil na malém vápně míč.

46
    Také kouč domácího týmu Róbert Kafka střídá. Do druhého poločasu nenastupuje Jiří Janoščin, druhou půlku si zahraje Lukáš Matyska.

46
    Hosté do druhého poločasu střídají. Odešel Zlámal, na jeho místo putuje Roman Číhal.

46

Statistiky prvního poločasu:

Střely na bránu: 2:0, střely mimo: 2:1, rohy: 2:2, fauly: 13:7.

Máme za sebou první poločas, ve kterém jsme viděli většinou šance Zbrojovky a také její dva góly. Během dvou minut se radoval Kunc s Lapešem. Hosté Hladkého prakticky vůbec neohrozili, naopak Zbrojovka mohla klidně své pohodlné vedení ještě navýšit. Zatím zasloužené vedení domácího týmu. Uvidíme, co přinese druhý poločas.

41
    Další domácí hráč je potrestán žlutou kartou, konkrétně se proti pravidlům provinil Jiří Janoščin.

38
    Z velké dálky pálil Michael Kršák a nebylo to vůbec špatná střela. Nicméně Dubec nemusel zasahovat, míč letěl nad jeho bránu.

33
    U míče je stále častěji Zbrojovka, která Hlučín nikam nepouští.

27

Uběhly sotva dvě minuty a domácí celek zvyšuje své vedení. Po trase Janoščin, Jukl a PAVEL LAPEŠ se posledně jmenovaný dostal na malé vápno, kde byl zcela sám a zakončil opět do prázdné brány. Oba góly padly podobně a prakticky do prázdné brány. Obrana Hulína se může hodně zlobit.

25

Domácí tým jde do vedení a zřejmě po právu. Je prozatím více aktivnější a vytváří si šance. Brněnský Varaďa výborně centroval míč za obránce, takovou typickou českou uličkou poslal do šance TOMÁŠE KUNCE, jenž se řítil sám na gólmana Dubce. Tomu Kunc udělal prakticky hokejový blafák a do prázdné brány zavěsil.

23
    Za ostrý šlapák inkasuje žlutou kartu domácí hráč Pavel Lapeš.

14
    První žlutou kartu zápasu dostává Vlastimil Barcuch.

9
    Zatím jsou domácí aktivnější, vyprodukovali dva rohové kopy a hlavičku Hušky, která končí mimo.

3
    První pokus na bránu vyslal domácí Michna, ale jeho rána byla obránci Hulína zablokována.

1

Sportu zdar a fotbalu zvlášť. Hezký den z brněnského fotbalového stadionu na Srbské v Brně. Ve 25. kole Moravskoslezské fotbalové ligy přivítá B-tým Zbrojovky celek Hulína, který je momentálně na 11. místě tabulky, tedy dvě příčky za brněnskou juniorkou.

"V posledních zápasech se nám příliš nedařilo, takže bychom chtěli konečně vyhrát. Máme však menší potíže s kádrem, nově nám vypadli nemocný Přerovský a vykartovaný Farmačka. Uvidíme, koho nám uvolní trenéři áčka, což se dovíme v sobotu odpoledne," uvedl pro klubový web fczbrno.cz trenér Róbert Kafka.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.