Ostrava B – Hlučín 4:0 (kon.) | Brno jun. – Hulín 3:0 (kon.) | Slovácko B – Kroměříž 3:3 (kon.)
Zlín B – FKM Vysočina Jihlava 4:3 (kon.)
FC Zbrojovka Brno jun.
3:0 (2:0)
SK Spartak Hulín
Neděle 20.05.2012, 10:15 • městský fotbalový stadion na Srbské, v Brně. • Moravskoslezská fotbalová liga

82
    Poslední střídání v týmu Hulína. Odešel Pacl, na jeho místo jde bývalý hráč Zbrojovky Jaromír Paciorek.

75
    Poslední střídání v týmu Brna. Ze hřiště putuje smolař předchozích minut Pavel Lapeš, zbytek zápasu si užije Jakub Štourač.

71
    Hulín podruhé střídá, ze hřiště odchází Josef Měšťák, na plac vstupuje Richard Němec.

60
    Zbrojovka podruhé střídá. Střelec druhé branky Kunc dnes již dohrál, na zbytek zápasu si půjde zahrát Jindřich Stehlík.

46
    Také kouč domácího týmu Róbert Kafka střídá. Do druhého poločasu nenastupuje Jiří Janoščin, druhou půlku si zahraje Lukáš Matyska.

46
    Hosté do druhého poločasu střídají. Odešel Zlámal, na jeho místo putuje Roman Číhal.