Ružomberok – B. Bystrica 2:0 (kon.) | Nitra – Trnava 0:2 (kon.) | Dunajská Streda – Žilina 0:2 (kon.)
Košice – Senica 0:0 (kon.) | Prešov – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Trenčín 2:3 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
0:2 (0:0)
MŠK Žilina
sk Neděle 20.05.2012, 17:30 • Mestský štadión Dunajskej Stredy. • Niké liga

87
    Po troch minútach pobytu na hracej ploche sa zapisuje do štatistík stretnutia Deza, kotrý nádherne preloboval vybiehajúceho Kučeru, ktorému nedal šancu. O titule je rozhodnuté tri minúty pred záverečnýcm hvizdom hlavného rozhodcu.

55
    Aj vlastné góly platia vo futbale a tým nešťastným hrdinom je domáci obranca Ján MARCIN, ktorý netrafil do lopty podľa predstáv. Po strele Barčíka z rohu šestnástky zmenil smer lopty do svojej brány, Kučera už nemohol reagovať na jej zmenu.