Španělsko - Austrálie 0:5 (kon.) | Belgie - Nizozemsko 1:3 (kon.)
Nový Zéland - Indie 3:1 (kon.) | JAR - Velká Británie 2:1 (kon.)
Pákistán - Argentina 2:0 (kon.) | Jižní Korea - Německo 0:1 (kon.)

(3:1)

Středa 01.08.2012, 14:45Olympijské hry - Pozemní hokej (muži)
Sledujte:

Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 14:45.

Přeji hezký den při sledování olympijského turnaje v pozemním hokeji mužů. Sledovat budeme zápas mezi Novým Zélandem a Indií. Jde o zápas druhého kola ve skupině B.

Nový Zéland v prvním kole prohrál s výběrem Jižní Koree 0:2. Indie si nevedla o mnoho lépe, když prohrála 2:3 s Nizozemskem.

Tento zápas nemá favorita a bude zajímavé sledovat, kdo dokáže zahrát lépe.

Sestavy:

Nový Zéland: Pontifex - Haig, Hayward, Child, Hopping, Couzing, Hilton, Archibald, Shaw, Burrows, McAleese, Jenness, Perherick, Inglis, Edwards, Wilson.

Indie: Parattu Raveendran, Chetri - Tirkey, Sandeep Singh, M. Singh, Sardar Singh, D. Singh, VR, G. Singh, Khandker, SK, Mujtaba, Shivendra Singh, Chandi, SV, Lakra.

Hráči jsou na hrací ploše a znějí hymny.

00:01
    Utkání bylo zahájeno.

00:35
    Indie vybojovala trestný roh...

01:30
    Indie právě vstřelila branku!
    ... SANDEEP SINGH využívá roh a posílá Indii do vedení!

02:44
    Trestný roh vybojoval i Nový Zéland...

03:40
    ... Hayward se dostal ke střele, která končí mimo branku.

05:42
    Oba týmy prostřídaly a zaútočit může Indie.

10:00
    Po první desetiminutovce je stav stále 0:1. Vede Indie a podle před zápasových předpokladů je duel hodně vyrovnaný. Oba týmy nyní hodně prostřídali a na hřišti jsou noví hráči.

11:05
    Nový Zéland vybojoval trestný roh...

12:11
    Nový Zéland právě vstřelil branku!
    ... ANDREW HAYWARD vyrovnal, když se trefil přesně po rozehrání trestného rohu. Stav je tak 1:1 a hraje se opět od nerozhodného stavu!

14:20
    Indický hráč SV mohl poslat svůj tým podruhé do vedení. Míček ale poslal vedle tyče!

18:56
    Oba týmy hodně prostřídaly a o další útok se pokusí Novozélanďané.

21:56
    Nový Zéland mohl jít poprvé do vedení, ale střela Jennesse končí na připraveném brankáři Parattu Raveendranovi!

22:53

23:53
    ... po rozehrání střílel autor vyrovnávající branky Hayward. Tentokráte se mu ale prostřelit těla před ním nepodařilo!

23:55
    Nakonec se ale Novozélanďané přeci jen radují! Po střele Haywarda byl míček do branky doražen hráčem PHILLIPEM BURROWSEM! Zéland tak poprvé dnes vede!

26:27
    Vyrovnat mohl Shivendra Singh. Proti byl ale brankář Pontifex!

27:44
    Novozélanďané dokonale otáčejí skóre a ze stavu 0:1 je rázem 3:1! Branku dal NICHOLAS WILSON!

30:06
    Poslední pětiminutovka začala střídáním Indie, která má míček a útočí.

33:04
    Blíží se konec prvního poločasu a hra je trochu uklidnila. Nyní žádné šance k vidění nejsou.

35:00
    Skončil první poločas.

První poločas nabídl zajímavou hru a čtyři góly. Tři dal Zéland a vede tak po prvním poločase nad Indií 3:1. Oba týmy jsou vyrovnané a vše je tak otevřené.

35:01

36:37
    Edwards dostal zelenou kartu.

37:26
    Child mohl zvýšit vedení Zélandu, ale míček poslal vedle.

37:46
    Na druhé straně pálil do gólmana Khandker. Indie mohla snížit.

39:38
    Sardar Singh dostal žlutou kartu.

39:59
    Child pálil těsně vedle! Zéland tak vede stále o 2 góly.

44:40
    Oba týmy prostřídaly a pokračuje se ve hře. Do útoku jde Indie.

47:28
    Hra se uklidnila a nyní nejsou k vidění žádné šance. Hraje se převážně ve středním pásmu.

50:00
    Stále čekáme na šanci. Oba týmy pravidelně střídají a hráči trochu polevili od tempa z prvního poločasu.

54:36
    Manpreet Singh dostal žlutou kartu.

56:31
    Indie vybojovala trestný roh. To je velká šance na snížení...

57:09
    ... Sandeep Singh pálil jen do těl před ním. Indie nesnížila a stav je tak stále 3:1 pro Zéland.

57:12
    Indie má další trestný roh...

57:37
    ... opět střílel Sandeep Singh a ani tentokráte z toho není gól.

57:50
    Indie chtěla další roh, ale Zélandu pomohlo video.

58:36
    Trestný roh mají nyní i Novozélanďané...

57:41
    ... střela Haywarda končí vedle. Je z toho další roh...

59:57
    ... tentokráte pálil Perherick a míček chytil dobrým zákrokem brankář Parattu Raveendran.

63:50
    McAleese mohl zvýšit vedení Zélandu ale jeho střelu kryl brankář Indie.

64:24
    Couzing střílel po trestném rohu. Stav se ale nemění.

66:11
    McAleese měl další šanci. Ani teď se ale skóre nemění.

66:11
    Simon Child dostal žlutou kartu.

67:32
    Mujtaba mohl snížit, ale svou střelu poslal mimo branku.

69:00
    Probíhá poslední minuta a Zéland stav zatím hlídá.

70:00
    Konec utkání.

Zápas končí vítězstvím Nového Zélandu 3:1. Indie byla vyrovnaným soupeřem až ve druhém poločase. Děkuji za pozornost a s pozváním na další dnešní zápasy se prozatím loučím (16:17:25)