Tisková konference klubu Královští lvi Hr. Králové | (kon.) | | | Tisková konference 1. HFK Olomouc | (kon.) |
Celodenní přehled tenisových zápasů | (kon.) |
Do 63 kg - Finále B (ženy) | (kon.) | | | Do 77 kg - Finále B (muži) | Mata (kon.) |
Do 69 kg - Finále B (ženy) | Beauchemin-Nadeauová (kon.) | | | Do 69 kg - Finále (ženy) | Jong Sim Rim (PRK) (kon.) |
Do 77 kg - Finále (muži) | Xiaojun Lu (kon.) |
Do 90 kg (muži) | Dae-Nam Song (kon.) | | | Do 70 kg (ženy) | Lucie Décosseová (kon.) |
K1 - semifinále (muži) | (kon.) | | | K1 - Finále (muži) | Molmenti (kon.) |
Skif - semifinále (muži) | Synek (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - semifinále (muži) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - finále B (ženy) | Zhang - Gao (kon.) | | | Párová čtyřka - finále B (ženy) | Nový Zéland (kon.) |
Osma - finále B (muži) | Polsko (kon.) | | | Párová čtyřka - semifinále (muži) | Chorvatsko (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - Finále (ženy) | Gloverová - Stanningová (kon.) | | | Párová čtyřka - Finále (ženy) | Ukrajina (kon.) |
Osma - Finále (muži) | Německo (kon.) |
100 m volný způsob - rozplavby (ženy) | Yi Tang (CHN) (kon.) | | | 200 m znak - rozplavby (muži) | Tyler Clary (USA) (kon.) |
200 m prsa - rozplavby (ženy) | Rebecca Soniová (USA) (kon.) | | | 200 m polohový závod - rozplavby (muži) | Laslo Cseh (HUN) (kon.) |
4x200 m v.zp. - rozplavby (ženy) | Austrálie (kon.) | | | 200 m prsa - Finále (muži) | Daniel Gyurta (kon.) |
100 m volný způsob - semifinále (ženy) | Kromowidjojová (kon.) | | | 200 m znak - semifinále (muži) | Tyler Clary (kon.) |
200 m motýlek - Finále (ženy) | Ťiao Lyujang (kon.) | | | 100 m volný způsob - Finále (muži) | Nathan Adrian (kon.) |
200 m prsa - semifinále (ženy) | Soniová (kon.) | | | 200 m polohový závod - semifinále (muži) | Ryan Lochte (kon.) |
4X200 m v.zp. - Finále (ženy) | USA (kon.) |
Pistole 25 m (ženy) | J. Kim (kon.) | | | Pistole 25 m - Finále (ženy) | Jangmi Kim (kon.) |
Časovka (ženy) | Kristin Armstrongová (kon.) | | | Časovka (muži) | Bradley Wiggins (kon.) |
Jednotlivci (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci (ženy) | (kon.) |
Zápasy ve skupinách (ženy) | (kon.) | | | O postup z 16 (ženy) | (kon.) |
O postup z 16 (muži) | (kon.) | | | Čtvrtfinále (smíšená čtyřhra) | (kon.) |
Čtvrtfinále (čtyřhra ženy) | (kon.) |
Dvouhra - čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | Dvouhra - o 3. místo (ženy) | Fengová (kon.) |
Dvouhra - Finále (ženy) | Li Xiaoxia (kon.) |
Do 64 kg (muži) | (kon.) | | | Do 56 kg (muži) | (kon.) |
Do 91 kg (muži) | (kon.) | | | Nad 91 kg (muži) | (kon.) |
Závody mužů | (kon.) | | | Závody žen | (kon.) |
3m prkno synchron (muži) | Yutong Luo/Kai Qin (kon.) |
Víceboj jednotlivci - Finále (muži) | Kohei Učimura (kon.) |
Kord, jednotlivci (muži) | Limardo Gascon (kon.) | | | Šavle, jednotlivci (ženy) | Kim (kon.) |
Španělsko - Austrálie | 0:5 (kon.) | | | Belgie - Nizozemsko | 1:3 (kon.) |
Nový Zéland - Indie | 3:1 (kon.) | | | JAR - Velká Británie | 2:1 (kon.) |
Pákistán - Argentina | 2:0 (kon.) | | | Jižní Korea - Německo | 0:1 (kon.) |
Maďarsko - Čína | 11:10 (kon.) | | | Itálie - Rusko | 4:7 (kon.) |
Španělsko - USA | 9:9 (kon.) | | | Velká Británie - Austrálie | 3:16 (kon.) |
konec
100 m volný způsob - Finále (muži)
Nathan Adrian
Jaroslav Svoboda
Aleš Pur
1. Adrian (USA) 47.52
2. Magnussen (AUS) 47.53
3. Hayden (CAN) 47.80
4. Agnel (FRA)
5. Verschuren (NED)
6. Cielo (BRA)
7. Garcia (CUB)
8. Lobincev (RUS) (21:31:11)
1 Yannick Agnel (FRA) 48.23
2 Cesar Cielo (BRA) 48.17
3 Hanser Garcia (CUB) 48.04
4 James Magnussen (AUS) 47.63
5 Nathan Adrian (USA) 47.97
6 Sebastiaan Verschuren (NED) 48.13
7 Brent Hayden (CAN) 48.21
8 Nikita Lobincev (RUS) 48.38