Tisková konference klubu Královští lvi Hr. Králové | (kon.) | | | Tisková konference 1. HFK Olomouc | (kon.) |
Celodenní přehled tenisových zápasů | (kon.) |
Do 63 kg - Finále B (ženy) | (kon.) | | | Do 77 kg - Finále B (muži) | Mata (kon.) |
Do 69 kg - Finále B (ženy) | Beauchemin-Nadeauová (kon.) | | | Do 69 kg - Finále (ženy) | Jong Sim Rim (PRK) (kon.) |
Do 77 kg - Finále (muži) | Xiaojun Lu (kon.) |
Do 90 kg (muži) | Dae-Nam Song (kon.) | | | Do 70 kg (ženy) | Lucie Décosseová (kon.) |
K1 - semifinále (muži) | (kon.) | | | K1 - Finále (muži) | Molmenti (kon.) |
Skif - semifinále (muži) | Synek (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - semifinále (muži) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - finále B (ženy) | Zhang - Gao (kon.) | | | Párová čtyřka - finále B (ženy) | Nový Zéland (kon.) |
Osma - finále B (muži) | Polsko (kon.) | | | Párová čtyřka - semifinále (muži) | Chorvatsko (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - Finále (ženy) | Gloverová - Stanningová (kon.) | | | Párová čtyřka - Finále (ženy) | Ukrajina (kon.) |
Osma - Finále (muži) | Německo (kon.) |
100 m volný způsob - rozplavby (ženy) | Yi Tang (CHN) (kon.) | | | 200 m znak - rozplavby (muži) | Tyler Clary (USA) (kon.) |
200 m prsa - rozplavby (ženy) | Rebecca Soniová (USA) (kon.) | | | 200 m polohový závod - rozplavby (muži) | Laslo Cseh (HUN) (kon.) |
4x200 m v.zp. - rozplavby (ženy) | Austrálie (kon.) | | | 200 m prsa - Finále (muži) | Daniel Gyurta (kon.) |
100 m volný způsob - semifinále (ženy) | Kromowidjojová (kon.) | | | 200 m znak - semifinále (muži) | Tyler Clary (kon.) |
200 m motýlek - Finále (ženy) | Ťiao Lyujang (kon.) | | | 100 m volný způsob - Finále (muži) | Nathan Adrian (kon.) |
200 m prsa - semifinále (ženy) | Soniová (kon.) | | | 200 m polohový závod - semifinále (muži) | Ryan Lochte (kon.) |
4X200 m v.zp. - Finále (ženy) | USA (kon.) |
Pistole 25 m (ženy) | J. Kim (kon.) | | | Pistole 25 m - Finále (ženy) | Jangmi Kim (kon.) |
Časovka (ženy) | Kristin Armstrongová (kon.) | | | Časovka (muži) | Bradley Wiggins (kon.) |
Jednotlivci (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci (ženy) | (kon.) |
Zápasy ve skupinách (ženy) | (kon.) | | | O postup z 16 (ženy) | (kon.) |
O postup z 16 (muži) | (kon.) | | | Čtvrtfinále (smíšená čtyřhra) | (kon.) |
Čtvrtfinále (čtyřhra ženy) | (kon.) |
Dvouhra - čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | Dvouhra - o 3. místo (ženy) | Fengová (kon.) |
Dvouhra - Finále (ženy) | Li Xiaoxia (kon.) |
Do 64 kg (muži) | (kon.) | | | Do 56 kg (muži) | (kon.) |
Do 91 kg (muži) | (kon.) | | | Nad 91 kg (muži) | (kon.) |
Závody mužů | (kon.) | | | Závody žen | (kon.) |
3m prkno synchron (muži) | Yutong Luo/Kai Qin (kon.) |
Víceboj jednotlivci - Finále (muži) | Kohei Učimura (kon.) |
Kord, jednotlivci (muži) | Limardo Gascon (kon.) | | | Šavle, jednotlivci (ženy) | Kim (kon.) |
Španělsko - Austrálie | 0:5 (kon.) | | | Belgie - Nizozemsko | 1:3 (kon.) |
Nový Zéland - Indie | 3:1 (kon.) | | | JAR - Velká Británie | 2:1 (kon.) |
Pákistán - Argentina | 2:0 (kon.) | | | Jižní Korea - Německo | 0:1 (kon.) |
Maďarsko - Čína | 11:10 (kon.) | | | Itálie - Rusko | 4:7 (kon.) |
Španělsko - USA | 9:9 (kon.) | | | Velká Británie - Austrálie | 3:16 (kon.) |
Jaroslav Svoboda
Aleš Pur
1. USA 7:42,92 (olympijský rekord)
(Franklinová, Vollmerová, Vreelandová, Schmittová)
2. Austrálie 7:44,41
(Barrattová, Schlangerová, Palmerová, Couttsová)
3. Francie 7:47,49
(Muffatová, Bonnetová, Etienneová, Balmyová)
4. Kanada 7:50,65
(Jardinová, Chevertonová, Reasonová, MacLeanová)
5. Velká Británie 7:52,37
(McClatcheyová, Turnerová, Mileyová, Jacksonová)
6. Čína 7:53,11
(Wang, Ye, Liu, Tang)
7. Itálie 7:56,30
(Mizzauová, Nestiová, Carliová, Pellegriniová)
8. Japonsko 7:56,73
(Uedaová, Itoová, Macumotová, Takanová)