Tisková konference klubu Královští lvi Hr. Králové | (kon.) | | | Tisková konference 1. HFK Olomouc | (kon.) |
Celodenní přehled tenisových zápasů | (kon.) |
Do 63 kg - Finále B (ženy) | (kon.) | | | Do 77 kg - Finále B (muži) | Mata (kon.) |
Do 69 kg - Finále B (ženy) | Beauchemin-Nadeauová (kon.) | | | Do 69 kg - Finále (ženy) | Jong Sim Rim (PRK) (kon.) |
Do 77 kg - Finále (muži) | Xiaojun Lu (kon.) |
Do 90 kg (muži) | Dae-Nam Song (kon.) | | | Do 70 kg (ženy) | Lucie Décosseová (kon.) |
K1 - semifinále (muži) | (kon.) | | | K1 - Finále (muži) | Molmenti (kon.) |
Skif - semifinále (muži) | Synek (kon.) | | | Dvojka bez kormidelníka - semifinále (muži) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - finále B (ženy) | Zhang - Gao (kon.) | | | Párová čtyřka - finále B (ženy) | Nový Zéland (kon.) |
Osma - finále B (muži) | Polsko (kon.) | | | Párová čtyřka - semifinále (muži) | Chorvatsko (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - Finále (ženy) | Gloverová - Stanningová (kon.) | | | Párová čtyřka - Finále (ženy) | Ukrajina (kon.) |
Osma - Finále (muži) | Německo (kon.) |
100 m volný způsob - rozplavby (ženy) | Yi Tang (CHN) (kon.) | | | 200 m znak - rozplavby (muži) | Tyler Clary (USA) (kon.) |
200 m prsa - rozplavby (ženy) | Rebecca Soniová (USA) (kon.) | | | 200 m polohový závod - rozplavby (muži) | Laslo Cseh (HUN) (kon.) |
4x200 m v.zp. - rozplavby (ženy) | Austrálie (kon.) | | | 200 m prsa - Finále (muži) | Daniel Gyurta (kon.) |
100 m volný způsob - semifinále (ženy) | Kromowidjojová (kon.) | | | 200 m znak - semifinále (muži) | Tyler Clary (kon.) |
200 m motýlek - Finále (ženy) | Ťiao Lyujang (kon.) | | | 100 m volný způsob - Finále (muži) | Nathan Adrian (kon.) |
200 m prsa - semifinále (ženy) | Soniová (kon.) | | | 200 m polohový závod - semifinále (muži) | Ryan Lochte (kon.) |
4X200 m v.zp. - Finále (ženy) | USA (kon.) |
Pistole 25 m (ženy) | J. Kim (kon.) | | | Pistole 25 m - Finále (ženy) | Jangmi Kim (kon.) |
Časovka (ženy) | Kristin Armstrongová (kon.) | | | Časovka (muži) | Bradley Wiggins (kon.) |
Jednotlivci (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci (ženy) | (kon.) |
Zápasy ve skupinách (ženy) | (kon.) | | | O postup z 16 (ženy) | (kon.) |
O postup z 16 (muži) | (kon.) | | | Čtvrtfinále (smíšená čtyřhra) | (kon.) |
Čtvrtfinále (čtyřhra ženy) | (kon.) |
Dvouhra - čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | Dvouhra - o 3. místo (ženy) | Fengová (kon.) |
Dvouhra - Finále (ženy) | Li Xiaoxia (kon.) |
Do 64 kg (muži) | (kon.) | | | Do 56 kg (muži) | (kon.) |
Do 91 kg (muži) | (kon.) | | | Nad 91 kg (muži) | (kon.) |
Závody mužů | (kon.) | | | Závody žen | (kon.) |
3m prkno synchron (muži) | Yutong Luo/Kai Qin (kon.) |
Víceboj jednotlivci - Finále (muži) | Kohei Učimura (kon.) |
Kord, jednotlivci (muži) | Limardo Gascon (kon.) | | | Šavle, jednotlivci (ženy) | Kim (kon.) |
Španělsko - Austrálie | 0:5 (kon.) | | | Belgie - Nizozemsko | 1:3 (kon.) |
Nový Zéland - Indie | 3:1 (kon.) | | | JAR - Velká Británie | 2:1 (kon.) |
Pákistán - Argentina | 2:0 (kon.) | | | Jižní Korea - Německo | 0:1 (kon.) |
Maďarsko - Čína | 11:10 (kon.) | | | Itálie - Rusko | 4:7 (kon.) |
Španělsko - USA | 9:9 (kon.) | | | Velká Británie - Austrálie | 3:16 (kon.) |
konec
Víceboj jednotlivci - Finále (muži)
Kohei Učimura
Richard Wagner
2. NGUYEN Marcel (91.031)
3. LEYVA Danell (90.698)
4. KUKSENKOV Mykola (90.432)
5. BELJAVSKIJ David (90.297)
6. TANAKA Kazuhito (89.407)
7. THOMAS Kristian (89.406)
8. OROZCO John (89.331)
9. GONZALEZ Fabian (88.998)
10. SASAKI JUNIOR Sergio (88.965)
11. VERNIAJEV Oleg (88.931)
12. SHATILOV Alexander (88.432)
13. PURVIS Daniel (88.332)
14. GARIBOV Emin (88.006)
15. HAMBUCHEN Fabian (87.765)
16. TOMMASONE Cyril (87.657)
17. CAPELLI Claudio (87.314)
18. POZZO Enrico (87.032)
19. JEFFERIS Joshua (86.865)
20. KIM Soo Myun (85.773)
21. VERBAEYS Jimmy (85.231)
22. OTTAVI Paolo (84.648)
23. GOMEZ FUERTES Javier (84.431)
24. KULESZA Roman (84.165)
THOMAS Kristian (V. Brit.)
OROZCO John (USA)
HAMBUCHEN Fabian (Něm.)
BELJAVSKIJ David (Rus.)
LEYVA Danell (USA)
KUKSENKOV Mykola (Ukr.)
SASAKI JUNIOR Sergio (Braz.)
PURVIS Daniel (V. Brit.)
UČIMURA Kohei (Jap.)
GARIBOV Emin (Rus.)
NGUYEN Marcel (Něm.)
SHATILOV Alexander (Izr.)
JAMAMURO Koji (Jap.)
GOMEZ FUERTES Javier (Šp.)
GONZALEZ Fabian (Šp.)
TOMMASONE Cyril (Fr.)
VERNIAJEV Oleg (Ukr.)
CAPELLI Claudio (Švýc.)
JEFFERIS Joshua (Aus.)
KOCZI Flavius (Rum.)
OTTAVI Paolo (Ita.)
KIM Soo Myun (Kor.)
POZZO Enrico (Ita.)
KULESZA Roman (Pol.)