Maďarsko - Čína 11:10 (kon.) | Itálie - Rusko 4:7 (kon.)
Španělsko - USA 9:9 (kon.) | Velká Británie - Austrálie 3:16 (kon.)
Maďarsko - Čína

11:10

(1:3, 4:4, 4:3, 2:0)

Středa 01.08.2012, 15:10 • Water Polo Arena, Londýn. • Olympijské hry - Vodní pólo (ženy)
Sledujte:

30:04
    Barbara Bujkaová střelou z první nedává čínské gólmance šanci a Maďarky necelé dvě minuty před koncem jdou poprvé v utkání do vedení – 11:10!

24:49
    Dora Cziganyová se prosazuje po přesné přihrávce Tothové a máme tady opět srovnáno – 10:10!

23:53
    Yi Wang z dalšího pokutového hodu nekompromisní. Čína jde v závěru třetí čtvrtiny do vedení – 9:10!

23:31
    Gabriela Szucsová napřahuje z větší vzdálenosti a překonává podeváté v utkání čínskou gólmanku – 9:9!

23:04
    Huanhuan Ma měla k dispozici pokutový hod, v jeho střelbě jsou dnes hráčky neomylné a nejinak tomu bylo i nyní – 8:9!

19:49
    Rita Keszthelyiová je z větší vzdálenosti tradičně neomylná a máme rázem srovnáno – 8:8!

18:56
    Gabriela Szucsová dostala možnost pokutového hodu a tu také suverénně využívá ke snížení – 7:8!

18:26
    Sun Yating pokutový hod chladnokrevně proměňuje a Číňanky vedou zpět o dvě branky – 6:8!

17:58
    Maďarky snižují! Gabriela Szucsová je už tentokrát úspěšná a rozdíl ve skóre je už pouze jednogólový – 6:7!

15:48
    Dora Csabaiová snižuje v závěru poločasu přesně mířenou střelou z větší vzdálenosti – 5:7!

11:54
    Huizi Sun našla opět rychlou odpověď na snížení maďarských hráček – 4:7!

11:33
    A máme tady další gól. Hráčky obou celků se nám nějak rozstřílely! Tentokrát míří přesně Rita Keszthelyiová – 4:6!

10:32
    Ma Huanhuan střílí šestou čínskou branku ze "značky" pokutového hodu – 3:6!

09:54
    Rita Keszthelyiová se prosazuje z pokutového hodu a snižuje tak na 3:5!

09:21
    Další útok Číňanek končí brankou. Yujun Sun se prosazuje po další nekompromisní střele ze střední vzdálenosti – 2:5!

08:42
    Blesková odpověď maďarských vodních pólistek! Gabriela Szucsová napřáhla z větší vzdálenosti a je naprosto přesná – 2:4!

08:24
    Pěkná akce Číny hned v úvodu druhé čtvrtiny. Teng našla skvěle Yujun Sun a ta z první posílá na maďarskou branku další přesnou dělovku – 1:4.

03:23
    Huizi Sun střílí další gól z větší vzdálenosti. Střely Číňanek jsou natolik přesné, že Bolonyaiová nedokáže reagovat – 1:3!

02:31
    Z penaltového hodu se prosazuje Yating Sun a Asiatky jdou opět do vedení – 1:2!

02:18
    Dora Cziganyová vyslala svou střelu z pořádné dálky, ale zamířila přesně do růžku branky, kam gólmanka nedosáhla! Máme srovnáno.

01:19
    Gao posílá Čínu do vedení, když ji výborným pasem našla Sun – 0:1! Maďarská gólmanka byla následně protí její střele bezmocná.