Martin – Žilina 2:1 (po s.n.) | Skalica – Nitra 8:7 (kon.) | Banská Bystrica – Košice 4:3 (kon.)
Zvolen – Trenčín 7:5 (kon.) | Poprad – Piešťany 3:2 (po pr.)
po s.n.
HK VITAR Martin
2:1 (0:0, 1:1,0:0)
MsHK Žilina
sk Pátek 28.09.2012, 17:00Tipos Extraliga (SR)

Koniec zápasu. (21:31:14)

Devečka nedal a Martin vyhráva!

MIchal Beran opäť strhol vedenie na MT stranu, gólom pomedzi betóny. Žilina musí dať

64:40
    V posledných sekundách predĺženia mali šance na vyrovnanie obidve mužstvá, najprv sa Markovič načahoval na vyrovnanie, no potom ušli zas Žilinčania, keď si Lažo spolu s Krajčim nahrávali, až posledný menovaný vystrelil, no Šurek dobre odhadol úmysel týchto dvoch hráčov.

60:45
    V prvej minúte predĺženie sa vynikajúcim pokusom a obtočením okolo bránky prezentoval Tomáš Petruška, pre Johanesa to nebola ľahká situácia

60:01
    Začalo predĺženie.

Nasleduje päť minútové predĺženie

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:44
    Krajči v posledných sekundách našiel Vladimíra Škodu, ktorý z prvej neprestrelil Šureka a tak sa ani po 60 minútach nerozhodlo

Jozef Čelestiak

Branky a nahrávky: 31. Jaroslav Markovič (Marek Zukal, Marek Mikušovič) - 22. Miroslav Lažo (Jan Dlouhý, Vladimír Škoda)

HK VITAR Martin: Šurek (Volentier) - Novotný, Danko - Pukalovič, Tupý - Zukal, Perniš - Slávik, Majer - Petruška, Beran, Vartovník - Markovič, Hollý, Mikušovič - Jonák, Horský, Fadrný - Hús, Dírer, Murček
    MsHK Žilina: Johanes (Laco) - Rúfus, Devečka - Dlouhý - Brcko, Sekáč - Staňo - Sýkora, Ižvolt, Varga - Krajči, Škoda, Lažo - Važan, Valášek, Drevenák - Horanský, Hájnik

Rozhodčí: Jura, Kalina - V. Smerek, V. Kontšek, V. Martinko