Vítkovice – Přerov 9:0 (kon.) | Chomutov – K. Vary 5:4 (po s.n.) | HC Kladno – HC Plzeň 1:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Pardubice 1:2 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 2:3 (kon.) | Hr. Králové – Liberec 3:6 (kon.)
Vsetín – Kometa Brno 2:3 (po s.n.) | Slavia – Letňany 3:5 (kon.) | Jihlava – Písek 5:4 (kon.)
Motor ČB – Mladá Boleslav 7:0 (kon.) | Havířov – Zlín 2:3 (po s.n.) | Olomouc – Třinec 2:6 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:6 (2:2, 0:1, 1:3)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 28.09.2012, 16:15Extraliga staršího dorostu

Hradec se o svou šanci uspět připravil ve druhé třetině, kdy neproměnil převahu v góly a místo toho sám inkasoval. Poslední část si už mladé, leč kvalitní mužstvo Bílých Tygrů pohlídalo. Ode mě je to pro dnešek vše, užijte si zbytek svátečního večera. (18:25:56)

60:00

59:31
    Tak ještě i domácí budou hrát ve výhodě. Robin Škoda - 2 minuty za napadení.

58:58
    To už je ale Hradec kompletní, a bude tak moci čelit liberecké mašině v rovnoměrném počtu hráčů.

58:19
    Severočeši zůstávají usazeni v útočném pásmu.

57:30
    Ondřej Šťáva doslova sejmul Josefa Wolfa, čistý zákrok však nejvíce odnesl sám autor. Rozhodčí musel přerušit hru, aby libereckému bekovi pomohli jeho spoluhráči na střídačku.

56:35
    Matěj Matouš přibrousil u hrazení a vysloužil si menší trest za hrubost. Bílí Tygři tak budou moci dohrávat utkání bez nervů.

55:14
    Liberec právě vstřelil branku!
    Sudí neodpískali hostům icing a Hradečtí si při pokusu rozehrát nerozuměli. Nakonec se dostal puk za bránou na hokejku Robina Škody, jenž neomylně našel VOJTĚCHA HAVLASE. Liberecký kapitán zazvonil na vnitřní konstrukci brány a jeho gól takřka ukončuje utkání - 3:6. Asistence: Robin Škoda.

53:52
    Ledové ploše vládne už nekolik minut Liberec. Müller si na nedostatek práce stěžovat nemůže, teď ho v rozmezí pár sekund chtěli propálit oba obránci, Štáva i Havlín.

52:42
    Liberci se rýsovala možnost přečíslení, ve kterém ale byla Králova žabička až příliš skákavá. Michal Gecko ji nezpracoval.

51:38
    Domácí v plném počtu. Ještě předtím máchl Michael Müller svou lapačkou proti dělovce Ondřeje Šťávy od modré.

51:00
    Domácí sice dostali puk do bezpečí, ale soupeř je chtěl překvapit rychlým protiútokem. Obětavý Jan Skála však tygřím skokem pod nohy odpálil puk z Havlasovy hokejky.

50:19
    Trma-vrma v rohu hradeckého pásma přerušuje hru.

49:59
    Müller si hodně oddechl, na nahazovaný kotouč vůbec nemohl vidět. Zamířil však mimo.

49:26
    Karta se obrací, Liberec je kompletní a sám jde na přesilovku. Lukáš Bezděk - 2 minuty za podražení.

48:25
    Daniel Šeps si vyjel z rohu před bránu, ale jeho důraz na překonání Lukáše Hosnedla nestačil.

47:43
    David Gančarčík byl se svou útočnou snahou osamoceným domácím bojovníkem, a tak hosté snadno dostali puk ze třetiny.

46:51
    Hra nepostrádá tempo, přerušuje se až po delší době kvůli nedovolenému zákroku Matúše Beloviče (LIB). Dvě minuty za podražení.

46:17
    Domácího kapitána Daniela Šepse o chvíli později zastavuje taktéž čistý a ještě i pohledný bodyček Martina Šíra.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 3. Musil (Gančarčík), 7. Matouš (Wolf, Jaroš), 41. Gančarčík - 13. Škoda (Šťáva), 14. Hrníčko (Chlapík), 39. Hrníčko (Klinger), 41. Havlas (Kalfiřt), 44. Hrníčko (Chlapík), 56. Havlas (Škoda)

Královští lvi Hradec Králové: Müller (Veselý) – Klust, Skála, Hofman, Novotný, Matějček, Voříšek, Pumr, Bezděk – Musil, Matouš, Drašnar, Malinský, Jaroš, Gančarčík, Wolf, Voženílek, Šeps "C", Jebavý, Šeda, Pilař. Trenér: Petr Luštinec.
    Bílí Tygři Liberec: Stezka (Hosnedl) – Šťáva, Šír, Klinger, Arlt, Havlín, Kupčík, Zedek, Divila – Babec, Kalfiřt, Hrníčko, Belovič, Chlapík, Král, Gecko, Lakatoš, Škoda, Havlas "C", Heřmánek, Račický. Trenér: Jan Šťastný.

Rozhodčí: Barek – Holeček, Plch.