Brest – Bordeaux 1:1 (kon.) | Lorient – Lyon 1:1 (kon.) | Marseille – PSG 2:2 (kon.)
Olympique Marseille
2:2 (2:2)
Paris Saint-Germain
Neděle 07.10.2012, 21:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je dnes ode mě vše! Přeji příjemný zbytek víkendu a u dalších on-line přenosů se na vás těší Dominik Rejthar. (22:59:22)

Dnešní výsledek žádné změny v tabulce nepřinesl. Domácí Marseille je na 1. místě, PSG je na 2. pozici.

A je dobojováno! V druhém poločase se již stav utkání nezměnil a zápas tedy skončil 2:2. Ani jedno z mužstev již nedokázalo navázat na pěkný první poločas, kdy bylo k vidění mnoho šancí na obou stranách. V druhé půli dominovaly především obrany nad útočnou činností, největší příležitost měl asi Gameiro z PSG, ale ve vyložené šanci selhal, a tak jsme se branky nedočkali.

90+2
    Další akci hostů zastavil pomezní praporek.

90+1
    Centr Jalleta mířil příliš blízko domácí brance a našel tedy pouze brankáře Mandandu.

90
    Rozhodčí nastaví v druhém poločase 2 minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Na druhé straně zastavil slibnou akci PSG pomezní sudí, který odmávnul ofsajd.

89
    Přízemní centr Abdullaha našel pouze stopera Alexe.

88
    Útok domácích skončil po nepřesné nahrávce již za půlicí čárou.

87
    Gameirova přihrávka na svého útočného parťáka Ibrahimoviče byla nepřesná a balónu se ujímají domácí.

86
    Centr Morela našel přesně Rémyho, jehož o míč připravil dobrým zákrokem Thiago Silva.

86
    Kombinaci hostů přerušil Morel, který míč odkopl do autu.

85
    Výkop Mandandy byl příliš dlouhý a skončil až na druhé straně u hostujícího brankáře.

84
    Přihrávka na Ibrahimoviče byla nepřesná a míče se ujímá domácí gólman Mandanda.

83
    Abdullah hodil autové vhazování velmi špatně a míč skončil až v zámezí.

82
    Van der Wiel tvrdě dohrál soupeře a rozhodčího ho zatím za tento docela zákeřný faul jen napomenul.

81
    Obě dvě mužstva se nyní snaží především nechybovat, a proto sledujeme nyní velmi opatrnou hru.

80
    Poslední střídání Marseille. Odchaází střelec dvou dnešních gól Gignac, jehož místo zaujme Rémy.