Standard – Anderlecht 2:1 (kon.) | Club Brugge – Genk 1:1 (kon.)
Standard Lutych
2:1 (-:-)
RSC Anderlecht
Neděle 07.10.2012, 14:30 • Stade de Sclessin • Belgická Jupiler Pro League

Domácí ubránili i v deseti vedení 2:1, které si vytvořili už v prvním poločase. Po čtyřech porážkách tak konečně zabrali a posunou se z dvanáctého místa vzhůru. Anderlechtu tak útok na první pozici nevyšel. (16:45:04)

74
    Ještě jedno střídání u hostujícího týmu. Gilleta nahradil Bruno.

73
    Anderlecht také střídá, na hřiště se dostává Juhasz a dolů jde Deschacht.

69
    Bitona střídá Cissé

66
    Druhou žlutou kartu a tedy následně červenou vidí domácí Goreaux a posílá Standard do deseti.

63
    Wasilewski střídá Jovanoviče.

55
    Goreaux fauloval na hranici vápna Jovanoviče. K přímému kopu se postavil Mbokani, ale poslal míč vedle brankové konstrukce.

46
    Domácí do druhé půle vystřídali, na hřiště se podívá Kanu který střídal Tavarese.

46

39
    Bulot poslal nádherný centr na Van Dammeho, ale jeho hlavičku srazili domácí na rohový kop.

35
    Biglia ve velké šanci trefuje tyč domácí branky!

31
    Domácí střídají. Odchází Ignacio Gonzáles a na hřiště se podívá Astirt Ajdarevič.