Slovácko B – Olomouc B 2:0 (kon.) | Ostrava B – Žďár n/S 4:1 (kon.) | Zábřeh – Hlučín 1:2 (kon.)

Baník právě vstřelil branku!
    Druhý poločas je jedna velká show ostravského B-teamu! Po přihrávce před prázdnou bránu střílí další gól ROBERT ZEHER.

58
    Hosté střídají. Za Tomáše Doležala nastupuje Štursa.

58
    Z přímého kopu zvyšuje na 3:1 pro Baník ROBERT ZEHER.

56
    Domácí obrací skóre! Opět se trefil EBUS ONUCHUKWU, který se prosadil dorážkou po závaru před bránou Žďáru.

48
    Je vyrovnáno! Po přesném centru se hlavou prosadil EBUS ONUCHUKWU.

46
    Domácí budou mít v děsivém počasí co dohánět.

46

Po prvním poločase vedou hosté zaslouženě 0:1. Uvidíme, co přinese druhé dějství.

37
    Žďár n.Sázavou právě vstřelil branku!
    Hosté se ujímají vedení. Hrubé chyby baníkovské obrany a špatného vyběhnutí brankáře Pavlenky využil VOJTĚCH ŠANDERA.

1

FC Baník Ostrava B: Pavlenka - Vengrínek, Baránek, Kasa, Velner - Gréguš, Byrtus, Novák - Onuchukwu, Zeher, Stránský.

FC ŽĎAS Žďár n.Sázavou: Pometlo - Šandera, Šindelka, Heide, Vacek - Turek, Bratršovský, Pohanka, Malinek - Mašek, Doležal.

Rozhodčí: Antoníček - Caletka, Cieslar.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.