Kometa Brno – Chomutov 3:1 (kon.) | Liberec – Kladno 1:3 (kon.) | Vítkovice – Motor ČB 4:1 (kon.)
Pardubice – Třinec 5:4 (kon.) | Slavia – Zlín 1:2 (po s.n.) | Litvínov – Plzeň 1:2 (kon.)
K. Vary – Sparta 5:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
5:4 (3:1, 0:2, 2:1)
HC Oceláři Třinec
Neděle 21.10.2012, 17:00 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

57:16
    Hosté to teď budou mít už velmi těžké. Dvěmi minutami je totiž potrestán za vysokou hůl David Květoň.

51:26
    Přesilovka Pardubic sice skončila, avšak následovat bude další. Za nedovolené bránění je vyloučen Lukáš Zíb.

49:24
    Rostislav Klesla oslabuje Třinec, když vyhazuje puk mimo hřiště. Dvě minuty proto vidí za zdržování hry.

46:12
    Nyní uvidíme přesilovou hru Pardubic. Dvě minuty vidí za pád pod nohy Jiří Polanský.

44:26
    Teď uvidíme přesilovku Ocelářů Třinec. Dvě minuty totiž vidí za hákování v rohu hřiště Tomáš Zohorna.

37:40
    Domácí tým si v závěru třetiny vzal ihned po brance oddechový čas, ale ten jako by neúčinkoval. Závěr druhé třetiny se tak bude nést ve znamení přesilovky Třince. Václav Kočí vidí dvě minuty za podražení.

29:58
    Přesilovka pro Třinec přichází po krosčeku Roberta Kousala.

25:09
    Jiří Vašíček oslabuje domácí tým na dvě minuty. Trest vidí za podražení.

13:55
    Uvidíme další přesilovou hru Pardubic. Lukáš Zíb dnes vidí již třetí dvouminutový trest, tentokrát za podražení.

10:14
    Hostující tým si vybírá oddechový čas.

10:14
    Přesilovka pro Třinec. Dvě minuty za vysokou hůl vidí Tomáš Zohorna.

09:17
    Domácí tým v plném počtu a následně uvidíme hru čtyři na čtyři. David Květoň z Třince vidí dvě minuty nedovolené bránění, za Pardubice to pak je David Krejčí za hrubost.

07:12
    V poskytnuté výhodě pálil z levé strany Ovčačík, ale domácí brankář si poradil. Přesilovka pro Třinec. Dvě minuty vidí za hákování Václav Benák.

04:38
    Po menší rozmíšce za brankou Třince tu máme tresty. Za hosty odchází na trestnou lavici Klouček (2+2 minuty za hrubost), za domácí poté Hemský (2+2 minuty hrubost).

04:12
    Druhá přesilovka Pardubic. Dvě minuty vidí opět Lukáš Zíb za nedovolené bránění.

00:19
    Domácí tým ihned ve velké šance! Kousal od levého mantinelu posunul na Hemského, který byl sice tísněn, ale i tak přistrčil na Krejčího. Ten bohužel pro domácí netrefuje, ale i tak uvidíme přesilovku. Lukáš Zíb vidí dvě minuty za držení protihráče.

Martin Mišovec

Branky a nahrávky: 10. Hemský (Vašíček), 17. Hemský (Kousal, Zohorna), 19. Somík (Bartek), 53. Krejčí (Kindl, Kolář), 57. Bartek (Somík, Vašíček) - 6. M. Růžička II (Adamský), 31. Peterek, 37. Galvas (Peterek, Květoň), 45. Hrabal (Zíb, Bonk)

HC Dynamo Pardubice: Salfický (M. Růžička) – Benák, Kolář, Vašíček, Kindl, Píša, Kočí, Drtina – Hemský, Krejčí, Kousal – Brendl, Zohorna, Buchtele – Bartek, Beech, Somík – Semorád, Nosek, Šagát.

Trenéři: Pavel Hynek a Ladislav Lubina

HC Oceláři Třinec: Hamerlík (21. Hrubec) – Hrabal, Zíb, Roth, Galvas, Klesla, Ovčačík, Lojek, Klouček – M. Růžička II, Bonk, Varaďa – Květoň, Peterek, Adamský – Klimenta, Polanský, Rákos – Hrňa, Zagrapan, Orsava.

Trenéři: Josef Turek a Pavel Janků

Rozhodčí: Homola, Jeřábek – Barvíř, Blümel

Diváci: 8 458