Havířov – Přerov 3:2 (kon.) | Prostějov – Opava 5:2 (kon.) | Frýdek-M. – Karviná (Baník) 4:5 (po s.n.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | Milevsko – Sokolov 4:1 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 6:1 (kon.)
SHK Hodonín – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Vsetín – Poruba 2011 4:2 (kon.) | Klatovy – Bílina 3:2 (kon.)
Tábor – Kobra 4:0 (kon.) | Jindř. Hradec – Chotěboř 7:2 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 3:5 (kon.)
HC Tábor
4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
HC Kobra Praha
Sobota 01.12.2012, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 2. liga skupina Západ

53:27
    Přesilovka 5 na 3 pro Tábor, Sekerka na 2 minuty za vysokou hůl.

51:58
    Martin Kocman dostal 2 minuty za hákování, další šance pro domácí navýšit skóre.

43:34
    Přesilovka také pro Kobru. Kapitán Jakub Matušík na 2 minuty za podražení.

41:18
    Kobra jde znovu do 4. Radek Vítek vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

39:10
    Za vysokou hůl jde na 2 minuty sedět Jiří Jakeš. Nadějná přesilovka 4 na 3 pro Tábor.

38:34
    Drobnou strkanici před Krchem doprovází táborské publikum pískotem a známým nelichotivým pokřikem na Pražáky. Jakub Verbík a Tomáš Hájek vyloučeni za hrubost. Hraje se 4 na 4.

26:47
    Kobra může snížit v přesilovce, za podražení je vyloučen táborský Vojtěch Mrkvička na 2 minuty.

19:33
    11 sekund 5 na 3 si zahraje Tábor. Jiří Jakeš 2 minuty za sekání.

17:44
    Síly se vyrovnají. Kocman vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění. 4 na 4.

16:58
    Domácí Hájek vyloučen na 2 minuty za hákování.

13:36
    Přesilovka pro Kobru, na 2 minuty je vyloučen Vladimír Adamec za zdržování hry.

11:22
    Kobra si pomohla faulem, za podražení jde na 2 minuty sedět Žáček.

08:14
    První přesilovku si zahraje také Kobra. 2 minuty za podražení dostal Jakub Matušík.

03:45
    Prvním vyloučeným je v dnešním zápase hostující Stanislav Eis, 2 minuty za hákování.

Josef Janda

Branky a nahrávky: 5. Nedorost (Havran), 18. Havran (Nedorost), 24. Seidl (Hájek, Havran), 55. Heršálek (Nedorost)

HC Tábor: Panec – Havran, Hlaveš, Ošmyk, Kanov, Heršálek, Kakos, Liška, Černý – Heřmánek, R. Pechánek, Nedorost, T. Pechánek, Kellner, Hájek, Kratochvíl, Matušík, Mrkvička, Kolomý, Perník, Šulčík, Seidl. Trenér: T. Matušík
    HC Kobra Praha: Krch – Příhoda, Ton, Fejt, Pohl, J. Verbík, R. Verbík, Švaříček, Cafourek – Jakeš, Bárta, Koubek, Eis, Novák, Sekerka, Žáček, Bláha, Kouřil, Slanina, Kocman, Paris, Strnad, Suchan. Trenér: M. Šeba