Zvolen – Skalica 6:4 (kon.) | Košice – Žilina 5:2 (kon.) | Poprad – Martin 5:2 (kon.)
Trenčín – Banská Bystrica 4:2 (kon.) | Piešťany – Nitra 3:4 (po s.n.)
po s.n.
ŠHK 37 Piešťany
3:4 (1:0, 0:1, 2:2)
HK Nitra
sk Neděle 02.12.2012, 18:00 • Easton Aréna, Piešťany • Tipos Extraliga (SR)

58:41
    2 min. Filip (PIE), vysoká hokejka. Ťažko teraz povedať, či výhoda, alebo nie. Domáci môžu vyhadzovať, ale Nitra má presilovky dobre zmáknuté. Nitra bez brankára. Chvíľu tam stálo 6 hráčov Nitry a aj brankár. Až na to musel upozorniť sudí.

51:35
    2 min. Drgoň (PIE), päste
    2 min. Hamrák (NIT), päste

48:47
    2 min. (NIT), veľa hráčov. Tak aj hosťom sa zadarilo a ani neprotestujú.

46:24
    2 min. Tománek (NIT), nedovolené bránenie. Domáci dostávajú šancu vyrovnať. Nemôžem si ale pomôcť, chýba im strelec.

43:08
    2 min. (PIE), veľa hráčov na ľade. A to teraz ale veľká nevôla zase.

38:08
    2 min. Drgoň (PIE), hákovnie. S týmto verdiktom ale nie je z Piešťancov spokojný nik. Time out Nitra, a 24 sekúnd o dvoch hráčov.

36:32
    2 min. Hruška (PIE), hákovanie.. Krušné chvíle asi čakajú domácich.

33:57
    2 min. Hamrák (NIT), vysoká hokejka.. V útočnom pásme.

31:32
    2 min. Bača (NIT), podrazenie.

19:23
    2 min. Drgoň (PIE), podrazenie.. Aktivita hostí odmenená presilovkou v závere tretiny.

Vlado Zimányi

Branky a nahrávky: 8. Melichárek (Hudec), 48. Melichárek (J. Ručkay), 59. Chylo - 39. Ordzovenský (Jokila, Nádašdi), 45. Tománek (Stumpel), 60. Kováčik (Stumpel, Tománek), 65. Chrenko

ŠHK 37 Piešťany: Tomek (Ondrejka) - Urban, Drgoň, Filip, Škadra, Grman, Kolník, Bučka, Hruška - Stupka, Melichárek, Hudec, J. Ručkay, Mišura, Chylo, Lisoň, Nemec, Saliji, Krajčík, Mertel, Haring
    HK Nitra: Laco (Valent) - Nádašdi, Bača, Vosátko, Ordzovenský, Trefný, Rais, Árvay, Kadura - Kováčik, Chrenko, Podstavek, Mašlonka, Stumpel, Tománek, Jokila, Hamrák, Segľa, Kmeč, Piatak, Pupák

Rozhodčí: Baluška, Gašparík - Tvrdoň, Zvrškovec