Hr. Králové – Litoměřice 3:2 (kon.) | Šumperk – Most 4:3 (po s.n.) | Benátky n/J – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.)
Kadaň – Beroun 4:0 (kon.) | Jihlava – Písek 2:3 (po pr.) | Třebíč – Mladá Boleslav 6:3 (kon.)
Ústí n/L – Olomouc 1:4 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
Medvědi Beroun 1933
Sobota 15.12.2012, 17:00 • Zimní stadion Kadaň • 1. liga (ČR)

V poslední třetině jsme viděli vyrovnaný hokej. Na domácí straně nebyla uznána branka. Domácí si tak připisují další vítězství a upevňují si čtvrté místo v tabulce. (19:13:09)

60:00

59:30
    Domácí si hlídají vítězství.

58:55
    Hrdel se dostal do úniku, ale jeho střela šla mimo tři tyče.

58:16
    Po Sedláčkovo zásahu se bude vhazovat po jeho levici.

57:15
    Po špatné rozehrávce berounských se do zakončení dostal Petr Jíra, ale trefil pouze Sedláčkovo betony.

56:51
    Szakal je opět na ledě.

Dnešní utkání sleduje 237 diváků.

54:50
    Domácí kapitán Martin Szakal dostává dvouminutový trest za vysokou hůl.

52:25
    Jakub Šulc (BER) - osobní trest na 10 minut za nesportovní chování.

51:36
    Miroslav Hanuljak drží puk ve své lapačce.

49:56
    A máme tu hru 4 proti 3. Na domácí straně dostává dvě minuty Bronislav Andres - hrubost. Na straně Berouna jsou vyloučeni Petr Přindiš a Jakub Stromko - oba 2 minuty za hrubost. Andresovo trest odpyká Stanislav Škorík.

49:26

49:15
    Kadaň kombinuje v pásmu Berouna.

48:14

47:26
    Zdeněk Ondřej byl při svém akci faulován Jakubem Šulcem (BER). Ten dostává dvě minuty za hákování.

46:08
    Radek Havel (KAD) dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

45:47
    Beroun se snaží udržet v pásmu Kadaně a zatím se mu to i daří.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 12. Kůs (Havel, Hrabák), 22. Szakal (Chlouba), 25. Charousek (Prošek, Ton), 27. Stoklasa (Charousek, Andres)

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak - Macháček, Prošek, Bartejs, Szakal (C), Lučka, Rutta, Havel R., Mazanec - Ton (A), Charousek (A), Jíra - Ondřej, Chlouba, Mainer - Hrabák, Hanták, Škorík - Stoklasa, Kůs, Andres.
    Medvědi Beroun 1933: Sedláček - Kaláb, Šulc, Přindiš, Jebavý (A), Beneš, Hertl, Knesl - Havel L., Stromko, Hrdel (C) - Mrňa, Bárta, Doležal (A) - Polák, Videlka, Trojan - Čurda, Hošťálek, Kadlec

Rozhodčí: Jílek - Zavřel, Špůr