Sobota 15.12.2012, 17:00 • Albert Schultz Eishalle, Vídeň • European Trophy

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů (třeba hned z dnešního druhého semifinále European Trophy) na počtenou! (19:28:09)

Střely na branku: 14-4
    Trestné minuty: 2-25
    Vyhraná vhazování: 11-8
    Přesilové hry: 0/1-0/1

Dnešní první semifinálové utkání mezi domácími Capitals a Luleå skončilo vítězstvím švédského celku v poměru 2:0. Výraznou měrou se o vítězství postaral dnes bezchybný brankář Johan Gustafsson, který zaznamenal čisté konto. O vítěznou branku se postaral ve 46. minutě Lukas Kilström, tři minuty před koncem přidal druhou branku Toni Koivisto. Do zítřejšího finále tak postupuje švédská Luleå, která se utká s vítězem utkání mezi Tapparou Tampere a Färjestadem (druhé semifinále začíná ve 20:30).

60:00

59:40
    Hráči Luleå vyhazují kotouč do středního pásma, čímž si už definitivně zajišťují postup do zítřejšího finále.

59:26
    Ofsajd hráčů Capitals.

59:05
    Domácí se sice usadili v útočné třetině, jejich souhře ale chybí zakončení.

58:29
    Oddechový čas pro Vídeň.

58:29
    Po zakázaném uvolnění švédského týmu se hra přesune zpátky před Gustafssona.

58:15
    Zaba je na střídačce, domácí to zkusí v šesti!

57:40
    Domácí usazeni v útočné třetině.

57:01
    Luleå právě vstřelila branku!
    Nenápadná individuální akce TONIHO KOIVISTA, který se řítil proti dvojici obránců Capitals, kličkou se uvolnil ke střele, která propadla Zabovi mezi betony a došourala se těsně za brankovou čáru!

56:19
    Zakázané uvolnění domácích, kteří se v posledních chvílích nadechují k závěrečnému tlaku.

55:48
    Blatného pokus Gustafsson vyrazil do bezpečí.

55:23
    V dobré příležitosti se ocitl Daniel Woger, jehož střelu ale Gustaffson zkrotil ve své lapačce!