Třinec – Olomouc 4:6 (kon.) | Přerov – Vítkovice 4:7 (kon.) | Mladá Boleslav – Motor ČB 5:6 (po pr.)
Sparta – HC Litvínov 1:2 (kon.) | Pardubice – Havlíčkův Brod 4:0 (kon.) | HC Plzeň – HC Kladno 5:1 (kon.)
Letňany – Slavia 0:2 (kon.) | Zlín – Havířov 4:2 (kon.) | Písek – Jihlava 1:4 (kon.)
Liberec – Hr. Králové 3:4 (kon.) | Kometa Brno – Vsetín 4:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
4:6 (0:1, 0:2, 4:3)
HC Olomouc
Sobota 15.12.2012, 12:00 • Werk aréna • Extraliga staršího dorostu

Konstatováním, že třinecká obrana dnes zápas nezvládla, se s vámi loučím. Viděli jsme dobrý výkon Olomouce a nestandartně slabý výkon Ocelářů. Budu se těšit na příští zápas. Na shledanou. (14:00:49)

60:00

59:40
    Třinečtí jsou nastěhováni před Urbischem, ale nic to pro ně neznamená. Toto divoké utkání skončí 4:6.

59:01
    Třinec právě vstřelil branku!
    Minutu před koncem Oceláři snižují na rozdíl dvou branek! ADAM KOFROŇ se neunáhlil, položil si Urbische a střelou do horních pater branky mu nedal jedinou šanci. To už je nejspíše ale pozdě. Bez asistence.

38:02
    Běží nám poslední dvě minuty zápasu, říkám zápasu, protože Olomoučtí dobře brání a nepouští Třinecké do své třetiny.

56:30
    Po střetu zůstává ne zemi ležet otřesený Marek Vrána. S pomocí svých spoluhráčů se nakonec těžce zvedá a hra může pokračovat.

35:06
    V Třinci se dějí věci! ADAM KOFROŇ krásnou individuální akcí, kdy se prokličkoval skrz obránce a dokázal i přesně zakončit, snižuje opět na rozdíl tří branek. Asistence: Marek Růžička.

54:37
    Třinečtí střídají gólmana. Svoboda už to nevydržel a přepouští místo Cieslarovi.

54:37
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A Třinec se ani nenazdál a v jeho síti se třepotá další puk. Trefil se MATĚJ PAVLOVSKÝ. Asistence: Tomáš Šoustal, Marek Vrána.

54:00
    Kohouti nenechávají nic náhodě. Trenér Třince bude dnes obráncům asi hodně spílat, gól totiž padl po další jejich hrubé chybě. Zcela osamoceného nechali FRANTIŠKA MINAŘÍKA za svými zády, ten měl dost času, aby prostřelil Svobodu. Asistence: Ján Kropáč, Robert Horák.

53:08
    Hosté jsou již v plném počtu a vhazovat se bude po levici Svobody.

52:32
    Teď obrovské šance Třince, Oceláři měli dvakrát odkrytou bránu, ale ani jednou se jim nepodařilo nabídnuté šance využít. To může Třinecké hodně mrzet.

52:06
    Třinečtí kombinují v pásmu hostí a snaží se nalézt dobrou střeleckou pozici.

51:08
    A dokonce si zahrají i další přesilovku. Na dvě minuty odjíždí na trestnou lavici Robert Horák na dvě minuty za podražení.

50:50
    Třineckým narostla křídla. Tlačí se do zakončení a cítí šanci.

49:11
    Oceláři neskládají zbraně! Lukáš Motloch vystřelil, Urbisch kotouč vyrazil, ale pouze na hůl MARKA RŮŽIČKY, který puk dorazil za záda olomouckého gólmana. Asistence: Lukáš Motloch

48:32
    Šoustal je dneska velice aktivní. Vyměnil si puk s Vránou a střelou do horních pater branky nechal vyniknout Svobodu.

47:36
    Urbisch nulu neudrží. ADAM CIENCIALA z otočky rychle využívá domácí přesilovku. Asistence: Růžička, Kovařčík O.

47:09
    Třineckým se nabízí šance ke snížení. Olomoucký Brandýs je vyloučen za držení.

Tomáš Golasowski

Branky a nahrávky: 48. Cienciala (Růžička, O.), 50. Růžička (Motloch), 36. Kofroň (Růžička), 60. Kofroň - 15. Konečný (Brandýs), 25. Merkl (Minařík, Kropáč), 33. Minařík (Horák), 45. Pavlovksý (Šoustal), 54. Minařík (Kropáč, Horák), 55. Pavlovský (Šoustal, Vrána)

HC Oceláři Třinec: Svoboda (Cieslar) - Polášek, Stránský, Zahradníček, Bartoň, Walaski, Cienciala - Kovařčík M., Růžička, Kovařčík O., Christov, Kofroň, Janiczek, Trčka, Motloch, Pala, Lorek, Škorpík, Heider
    HC Olomouc: Urbisch (Pospíšil) - Gatěk, Horák, Nesvadba, Škoda, Klvaňa, Brandýs - Markl, Pavlovský, Minařík, Vrána, Hrabica, Kropáč, Sázel, Konečný, Šoustal, Galeta, Ministr