Teplice – Liberec 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Táborsko 1:2 (kon.) | Znojmo – Slovácko 3:2 (kon.)
Olomouc – Karviná 3:3 (kon.) | Jablonec – Bohemians 1905 3:2 (kon.) | Jihlava – Zlín 1:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Ostrava 1:2 (kon.) | Dukla Praha – Hr. Králové 0:2 (kon.)
1. SC Znojmo FK
3:2 (3:0)
1.FC Slovácko
Sobota 12.01.2013, 11:00Tipsport liga

Ve druhé půli panovalo jen jedno mužstvo, kterým bylo Slovácko. Většinu času se hra odehrávala na polovině Znojma, které vyráželo k protiútokům, po jednom z nich vsítil čtvrtou branku Živčák, ale branka nemohla být uznána pro ofsajdové postavení střílejícího hráče. Slovácku se podařilo snížit čtvrthodiny před koncem, kdy se prosadil Daniček. Slovácko po vstřelené brance ještě více si vytvořilo uzemní převahu a chtělo co nejdříve vstřelit kontaktní druhou branku. To se hráčům Slovácka podařilo až v devadesáté minutě po střele Holka. (16:42:50)

90
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Hostující hráči dokázali ještě na závěr utkání vsítit kontaktní branku, o kterou se postaral MARTIN HOLEK po přihrávce Doška.

88
    Čtvrtníček přihrál míč napravo Starému, jehož centr odvrátila obrana Znojma.

87
    Trousilův centr mířil na hlavu Doška, který však nezamířil mezi tři tyče branky Znojma.

86
    Ze hry mají více hráči Slovácka, kteří se snaží vstřelit kontaktní branku.

82
    Šilinger adresoval přesnou přihrávku na Nwareho, kterého ale odzbrojil obránce Břečka.

80
    Nyní mají míč na svých kopačkách hráči Znojma. Šilinger dostal krásnou kolmici za obranu Slovácka a přízemním centrem hledal Nworaha, před kterým musel míč vyrazit vybíhající brankář Heča.

78
    Krejčí nacentroval z levé strany míč do pokutového území, nikoho ze svých spoluhráčů však nenašel.

74
    Centr zprava vyrazil brankář Konvalinka jen před sebe a s dorážkou VLASTIMIL DANÍČEK neměl žádný problém a koriguje stav utkání na 3:1.

73
    Slovácko z rychlé akce vytěžilo rohový kop, který zahrával Volešák, ale standardní situace žádné nebezpečí pro branku Znojma neznamenala.

72
    S rohovým kopem si obrana Slovácka poradila na výbornou.

71
    Yonova střela mířila doprostřed branky a brankář Heča ji vyrazil na rohový kop.

70
    Trenér Kalivoda prostřídal nakonec i brankáře. Dolečka nahradil Konvalinka.

70
    Nworah byl faulován před pokutovým územím. Yonov bude zahrávat přímý volný kop.

67
    Krásná akce v podání Znojma skončila čtvrtou brankou, která nemohla být uznána pro ofsajd Živčáka.

65
    Na pravé straně kombinuje Lukáš se Starým, ale zatím ani jeden se neodhodal k centru do pokutového území.

63
    Podzemský vybojoval balon na pravé straně, ale záhy o něj přišel, když nepřelstil obránce Starého.

61
    Přetažený centr Starého našel nabíhajícího Volešáka, který však plachtící míč nezpracoval a ten skončil v zámezí.

60
    Živčák nacentroval míč do pokutového území, kde jej nedůrazně odvrátil Břečka k Nworahovi,který vystřelil míč mimo branku Slovácka.

59
    Yonov nacentroval míč na Nworaha, který jej zpracoval pro Mudru, jehož střela mířila nad branku Heči.

56
    Kuncl vhodil dlouhý aut do pokutového území na Doška, který míč prodloužil, obránce Šilinger míč odvrátil k Volešákovi, jehož centr opět zvládla obrana Znojma na výbornou.

55
    Podzemský zahrál rohový kop, který obrana Slovácka odehrála mimo pokutové území.

54
    Lukášův centr z pravé strany zblokoval Starý na rohový kop.

52
    Starého centr z levé strany mířil jen do náruče brankáře Dolečka.

47
    Do zajímavé akce se dostal Holek, který dostal pěknou přihrávku za obranu Znojma, akci chtěl vyšperkovat přihrávkou na spoluhráče místo toho, aby akci zakončil, ovšem balon poslal na kopačku obránce Znojma.

46
    Druhý poločas začali aktivněji hráči Slovácka, kteří kombinuji na polovině Znojma.

46
    Ve druhém poločase se v dresu Znojma objeví Nworah, Podzemský, Hlísek, Mudra, Šilinger, Odehnal, Lukáš, Krejčí, Živčák.

46

Po prvním poločase hráči Znojma vedou nad prvoligovým Slováckem 3:0. Hráči Slovácka měli problém v prvním poločase s přechodem do útoku, hodně kazili. Po čtvrt hodině se ujali hráči Znojma vedení zásluhou branky Švarce. O čtyři minuty později Slovácko inkasovalo podruhé z kopačky Ševčíka, který zkompletoval třetí brankou výsledek prvního poločasu.

45
    Z rohového kopu hráči Znojma nic nevytěžili.

44
    Yonov zahrál míč ze standardní situace na kopačku Ševčíka, který se obtočil kolem Břečky a střelou vystrašil brankáře Heču, jeho pokus byl tečovaný a domácí budou zahrávat rohový kop.

42
    Břečka poslal dlouhý míč na Doška, který vyhrál hlavičkový souboj pro Čtvrtníčka, který si míč zpracoval a vystřelil branku však netrefil.

40
    Volešákův centr z pravé straně sice mířil na Doška, ovšem útočník Slovácka na něj vůbec nevyskočil.

39
    Akci Slovácka na pravé straně zastavil útočným faulem Čtvrtníček.

38
    Oklešťkův centr obrana Slovácka odvrátila do bezpečí.

37
    Kuncl fauloval v hlavičkovém souboji Ševčíka a Znojmo bude zahrávat standardní situaci.

35
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Přízemní centr z levé strany se v pokutovém území dostal k Migalovi, který viděl ještě lepe postaveného ADAMA ŠEVČÍKA, který prostřelil brankáře Heču potřetí.

32
    I Slovácko zahrávalo rohový kop, ale akce skončila útočným faulem hráče Slovácka.

30
    Okleštěk zahrál standardní situaci na krátko s Lackem, centr prvního jmenovaného se neujal a obrana Slovácka míč odvrátila.

29
    Po rychlé akci bude Znojmo zahrávat rohový kop.

28
    Ševčíkův centr zblokoval Starý a brankář Heča chytil míč před brankovou čárou a může založit útočnou akci svého týmu.

26
    Na druhé straně se prezentoval Migala, jeho střela šla vedle pravé tyče branky Heči.

25
    Holek přesunul míč na levou stranu, kde nabíhal Kuncl, obránce Slovácka centroval do pokutového území a našel hlavu Lukáše, který jej sklepl pro Holka, jehož střela byla nepřesná.

23
    Břečka posílal míč na Doška, který jej chtěl přenechat Holkovi, ovšem jeho spoluhráč úmysl Doška nepochopil a balon skončil u obrany Znojma.

22
    Po dvou vstřelených brankách jsou aktivnější hráči Znojma, Slovácko působí zakřiknutě.

20
    ADAM ŠEVČÍK dostal přihrávku do pokutového území a obtočil se kolem obránce Trousila a s přispěním tyče dostal míč za záda brankáře Heči.

16
    Daníček na své polovině ztratil míč a nabídl tak šanci Znojmu. Míče se zmocnil Okleštěk, který jej předal Ševčíkovi, ten viděl nabíhajícího ROMANA ŠVARCE a poslal mu krásnou kolmici za obranu Slovácka. ROMAN ŠVARC neměl problém s využitím šance a posílá svůj tým do vedení.

14
    Trousil dlouhým míčem hledal na hranici pokutového území Lukáše, balon odvrátil hlavičkou Mička jen k Doškovi, jemuž střela vůbec nesedla a skončila vedle branky Dolečka.

12
    Hráči Znojma vybojovali standardní situaci. Yonov si vyměnil míč se Švarcem, který mu jej vrátil, obránce Znojma bez přípravy míč vystřelil mimo branku Slovácka.

10
    Pěknou přihrávku za obranu Slovácka dostal Ševčík, míč byl však příliš prudký a domácí útočník nedokázal z blízka překonat padajícího brankáře Heču.

9
    Kuncl vhodil dlouhý aut do pokutového území, kde jej odvrátil obránce Yonov jen k Holkovi, který balon přihrál na levou stranu Lukášovi, jeho střela šla nad branku Dolečka.

7
    Čtvrtníček prodloužil míč na Volešáka, ale ten o míč přišel špatným zpracováním.

6
    Znojmo podniklo po pravé straně rychlý protiútok, akci zakončil střelou Švarc, jeho pokus šel vedle levé tyče branky Heči.

5
    Slovácko svým vysunutým presinkem, dělá starosti obraně Znojma. Obránci domácího týmu mají problémy s rozehrávkou.

4
    Volešák centroval míč do pokutového území, ale našel kopačku hostujícího obránce Yonova, který míč odvrátil mimo pokutové území.

3
    Volešák byl držen Oklešťkem a Slovácko bude mít výhodu standardní situace.

2
    O míč přišel Volešák a Mička může založit útok druholigového týmu.

1
    Výkop provedli hráči Slovácka a od té doby jsou u míče a kombinují na polovině Znojma.

1

-1
    Slovácko bude hrát ve žlutých dresech, hráči Znojma oblékli pruhované modrobílé dresy.

-2
    Rozhodčí Trávníček přivádí obě mužstva na hrací plochu.

-5
    Hráči Slovácka a Znojma se postupně trousí do kabiny.

1. SC Znojmo: Doleček - Yonov, Mička, Cihlář, Ševčík, Kostorek, Okleštěk, Lacko, Švarc, Hříbek, Migala

1. FC Slovácko: Heča - Starý. Trousil, Břečka, Kuncl - Lukáš, Daníček, Volešák, Holek - Čtvrtníček, Došek

Rozhodčí: Trávníček - Gallo, Vysloužil.

-13
    Hráči obou mužstev jsou již na umělé trávě a rozcvičují se.

Slovácko vstoupilo do nového ročníku Tipsport ligy vítězně, ve středečním zápase porazilo v moravském derby druholigový Zlín 3:2, díky hattricku mladíka Haši a připsalo si první tři body do tabulky.

Dobrý den z Brněnských Ivanovic, vítám Vás u sledování zimního turnaje s názvem Tipsport liga. Ve skupině C nastoupí ke svému druhému zápasu hráči Slovácka, kteří budou hostit Znojmo. Obě mužstva na sebe narazila již v loňském ročníku a zápas skončil nerozhodně 1:1.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.