Havířov – Prostějov 1:2 (po s.n.) | Břeclav – Kolín 5:3 (kon.) | SHK Hodonín – Pelhřimov 8:2 (kon.)
Tábor – Děčín 6:3 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Přerov – Karviná (Baník) 5:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 5:3 (kon.) | Bílina – Klášterec nO 3:2 (po pr.) | Sokolov – Jablonec n/N 6:2 (kon.)
Klatovy – Řisuty 3:2 (po pr.) | Vsetín – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Kobra – Milevsko 8:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
HK Nový Jičín
Sobota 02.02.2013, 17:30 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • 2. liga skupina Východ

59:36
    Hosté hrají bez brankáře!

54:55
    Michal Horák (NJI) dostává dvě minuty za podražení, poté na trestné lavici zlomil hokejku a dostal osobní trest 10 min, takže Horák jde do kabin. Jeho dvouminutový trest odsedí Tomášek.

49:06
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Závěr utkání bude ještě dramatický, hosté snižují na rozdíl jediné branky! Andrýsek přihrál na modrou PETROVI GULDOVI, který tvrdou ranou našel mezírku mezi rukou a betonem Plška a propálil jej. Asistence: Martin Andrýsek.

45:46
    Nový Jičín zlepšil svou hru a Vsetín musel faulovat. Petr Hruška (VSE) dostává dvě minuty za hákování.

42:49
    Zúbek si na modré mezi nohama prohodil hostujícího obránce a před branku nahrál razantně Mikšovskému, od jehož bruslí se puk odrazil do brány Šrámka, který však reflexivně chytá! Vsetín tyto dvě brankové situace mohou ještě mrzet.

42:10
    Po buly dostal puk Bajtek, který ihned zamířil ke Šrámkovi, ale objel branku místo zakončení, Šrámek se vrhl ke druhé tyči a Bajtek mezitím přihrál před prázdnou klec Kajabovi, který z první trefil jen brusle Šrámka!

37:28
    Vsetín hrál v oslabení dobře a vysloužil si vyloučení soupeře. Pavel Zedník (NJI) dostává dvě minuty za sekání.

35:42
    Síly na ledě se vyrovnají. František Zúbek (VSE) dostává dvě minuty za podražení.

34:29
    Marián Skaloš (NJI) dostává dvě minuty za držení a Vsetín si zahraje přesilovou hru.

33:08
    Adam Uhlár v trestném střílení trefil opět pouze tyč!

33:08
    Uhlár v samostatném úniku trefil tyč, ale byl faulován a pojede se trestné střílení!

30:03
    Přesilovou hru okusí i hosté. Na dvě minuty za hákování odchází domácí Stanislav Báchor (VSE).

27:19
    Mikšovský dostal perfektní přihrávku na modrou a rozjetý se dostal až před Šrámka a pálil pod horní tyč, ale pokus mu jen těsně nevyšel! Teď měl Šrámek štěstí.

26:49
    Přesilovka pro Vsetín. Adam Uhlár (NJI) pronikajícího Brezániho neuhlídal a musel faulovat. Dostává dvě minuty za sekání.

23:28
    VHK Vsetín právě vstřelil branku!
    První branka domácích ve hře pět na pět a Vsetín vede o dvě branky! Na modré čáře dostal puk od Kajaby DAVID HOĎA, který ihned pálil, Šrámek toho moc neviděl a střelu pustil až do své klece. Asistence: René Kajaba.

20:30
    František Zúbek sám před Šrámkem mířil někde pod horní tyč, ale trefil jen připravenou lapačku novojičínského brankáře!

17:51
    Tomáš Vodák (VSE) zbytečně vyhodil puk mimo led a dostává dvě minuty za zdržování hry. Jičín bude hrát 55 vteřin dvojnásobnou přesilovku.

16:46
    Kabeláč se dobře propracovával vpřed a David Hoďa (VSE) neuhlídal svou hokejku a hákoval, za což dostává dvě minuty. Přesilová hra pro Jičín.

15:27
    Hosté už byli ve čtyřech, když Vsetín vstřelil druhou branku v početní výhodě a znovu se ujal vedení! Vaněk od brány poslal puk na modrou pro Vrbu, který touš posunul na druhou stranu, kde ihned pálil STANISLAV BÁCHOR, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Lukáš Vrba, Daniel Vaněk.

13:25
    Miroslav Škumát (NJI) dostává dvě minuty za podražení a po přesilovce hostů je tady znovu přesilovka domácích.

11:08
    Lukáš Vrba (VSE) dostává dvě minuty za nedovolené bránění a přesilovku zkusí i hosté.

09:10
    Rychle je srovnáno! Nový Jičín po inkasované brance ihned sevřel Vsetín v pásmu a vynutil si faul. V signalizované výhodě vypálil na Plška Brynecký. Vsetínský gólman jen vyrazil před sebe, kde stál na dorážku připravený ADAM UHLÁR a zakončil do odkryté klece. Asistence: Daniel Brynecký, Jan Hradil.

08:23
    Domácí využívají přesilovou hru a jdou do vedení 1:0! Báchor nejprve na pravém kruhu přihrával na druhou stranu Vaňkovi, který ihned pálil, ale Šrámek skvěle betonem vyrazil puk, ale jen před sebe na hokejku ADAMA MIKŠOVSKÉHO, pro kterého nebyl problém ležícího gólmana prostřelit. Asistence: Daniel Vaněk, Stanislav Báchor.

07:48
    Vsetín byl v tlaku a Nový Jičín si musel pomoct faulem. Jmenovitě Marián Skaloš (NJI), který dostává dvě minuty za držení.

07:33
    Bajtek před brankou našel Kajabu, přesněji jeho brusle, od kterých se puk odrazil těsně vedla Šrámkovy klece!

03:22
    Petr Gulda (NJI) dostává dvě minuty za podražení a Vsetín si zahraje první přesilovou hru v zápase.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 9. Mikšovský (Vaněk, Báchor), 16. Báchor (Vrba, Vaněk), 24. Hoďa (Kajaba) - 10. Uhlár (Brynecký, Hradil), 50. Gulda (Andrýsek)

VHK ROBE Vsetín: Plšek – Žabčík, Vrba, Báchor, Tichý, Vodák, Tesařík, Hoďa – Mikšovský, Vaněk, Zúbek – Hruška P., Hruška O., Vítek – Brezáni, Holík, Kajaba, Bajtek, Kubo, Šiafutdinov.
    HK Nový Jičín: Šrámek – Andrýsek, Vašut, Horák, Gulda, Hradil – Kabeláč, Brynecký, Hruška J., Skaloš, Martinčík, Tomášek, Macháček, Škumát, Zedník, Chvostek, Uhlár.

Rozhodčí: Obadal - Goňa, Smilek