Vsetín – Slavia 2:1 (kon.) | Třinec – K. Vary 1:0 (po pr.) | Jihlava – Chomutov 5:3 (kon.)
Havířov – Motor ČB 3:2 (po s.n.) | Hr. Králové – HC Litvínov 5:2 (kon.) | Olomouc – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
Přerov – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Písek 3:4 (kon.) | Zlín – Sparta 7:2 (kon.)
Vítkovice – HC Plzeň 4:3 (po pr.) | Liberec – HC Kladno 8:4 (kon.) | Pardubice – Letňany 3:1 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
8:4 (3:0, 3:3, 2:1)
HC Kladno
Sobota 02.02.2013, 13:00Extraliga staršího dorostu

38:41
    A další přesilová hra pro Kladno. Dominik Hrníčko (LIB) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

35:27
    Svůj podíl na tom ale měl i Filip Chlapík (LIB), který dostává dvě minuty za sekání.

33:03
    Přesilovku si zahrají také Tygři. Walter Christl (KLA) dostává dvě minuty za hákování.

31:55
    Na Liberec čeká další oslabení. Dominik Lakatoš (LIB) je potrestán za napadení.

27:00
    Další početní výhoda Kladna. Jiří Kratochvíl (LIB) odpyká trest pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě.

22:30
    Hosté si zahrají v přesile. Tomáš Zedek (LIB) dostává dvě minuty za hákování.

19:48
    Krátce před koncem třetiny se ještě bude vylučovat. David Sklenička (KLA) dostává dvě minuty za hákování.

15:10
    Přesilovku si zahrají i Tygři. Za hákování dostává dvě minuty Albert Janele (KLA).

11:56
    Uvidíme první přesilovku v zápase. Matúš Belovič (LIB) dostává dvě minuty za sekání.

Martin Zíta

Branky a nahrávky: 2. Šťáva (Havlín), 13. Zacha (Ordoš), 18. Heřmánek (Kratochvíl), 22. F. Chlapík (Havlas, Šťáva), 24. F. Chlapík, 26. Hrníčko (Zacha, Ordoš), 43. Kalfiřt (F. Chlapík), 45. F. Chlapík (Kalfiřt) - 23. Kružík, 33. Sklenička (Hulcr, Křepelka), 37. Sklenička (Hulcr, Kaprál), 49. P. Janeček (Litera, Křepelka)

Bílí Tygři Liberec: Stezka (Hosnedl) - Šťáva, Kalfiřt, M. Šír, Hrníčko, Belovič, Klinger, F. Chlapík, Beránek, Havlín, Král, Gecko, Kratochvíl, Lakatoš, Ordoš, Zedek, Divila, Havlas, Zacha.
    HC Kladno: Kaňka - Matula, Janele, Vendis, Bunda, Sklenička, Křepelka, Kružík, Christl, Doudera, Litera, Macháček, Vojík, Paták, Havlůj, P. Janeček, Hulcr, Kaprál, Hoffmann, V. Janeček.

Rozhodčí: Hrubý - Kajínek, Podrazil.