Carolina – Pittsburgh 4:1 (kon.) | NY Rangers – Tampa 4:1 (kon.) | NY Islanders – Toronto 4:5 (po pr.)
Boston – Ottawa 2:1 (po pr.) | Florida – Buffalo 3:4 (po s.n.) | St. Louis – Chicago 0:3 (kon.)
Winnipeg – New Jersey 3:1 (kon.) | Dallas – Edmonton 1:5 (kon.) | Arizona – Minnesota 3:4 (kon.)
Colorado – Calgary 5:4 (kon.) | San Jose – Detroit 1:2 (po s.n.)
St. Louis Blues
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Chicago Blackhawks
Pátek 01.03.2013, 02:00 • Scottrade Center • NHL

46:56
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Je zřejmě definitivně rozhodnuto. Nyní se téměř od modré napřáhl Nick Leddy a Halák vyrazil jen před sebe, dorážející JONATHAN TOWES dává svou druhou branku v utkání. Asistence: Nick Leddy, Marian Hossa

43:50
    Domácím svitla naděje po vyloučení Sharpa, který nedovoleně bránil Pietrangela.

42:11
    A hosté zaslouženě zvyšují svůj náskok. Po dobré ptáci Bickella za brankou si mezi kruhy najel ANDREW SHAW a střelou z první se trefuje přímo nad vyrážečku. Asistence: Bryan Bickell

33:26
    Stewart dostal přihrávku před Emeryho, před kterým byl úplně sám, ale hostující gólman fantasticky zakročil.

32:43
    Shattenkirk trefuje spojnici břevna a tyče, rozhodčí ukazuje, že to branka nebyla.

32:25
    Přesilovku si zahrají i domácí, dvě minuty za držení dostává Kruger.

29:24
    Halák má další zásah, nicméně domácí budou hrát v oslabení. Dvě minuty za podražení dostává Reaves.

22:20
    Tak se nakonec bude vylučovat, dvě minuty za nedovolené bránění dostává hostující Shaw, který si vyšlápl na Russella.

18:50
    Po špatné rozehrávce přihrál Kruger před branku zcela volnému Towesovi, ten ale kotouč do branky ndůležitéeprocpal.

14:56
    Nyní skvěle vypálil Keith, ale jeho tvrdá rána po několika odrazech v brance nekončí.

09:05
    Nyní velký závar před Crawfordem, ten však udržel kotouč mezi betony. Máme tu komeční přestávku.

05:39
    Máme tu první tresty v zápase, po vzájemné potyčce odcházejí na dvě minuty za hrubost Reaves s Bolligem, hostující hrát navíc dostává ještě dvě minuty navíc.

00:12
    Hned po úvodním vhazování se hosté dosrávají do vedení. Po úniku na levé straně předložil Saad na JONATHANA TOEWSE a ten bruslí dává branku. Kop byl neúmyslný a branka je tak uznána. To je tedy start zápasu! Asistence: Brandon Saad, Marian Hossa

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 1. Toews (Saad, Hossa), 43. Shaw (Bickell), 47. Towes (Leddy, Hossa)

St. Louis Blues: Halák - Pietrangelo, Cole, Shattenkirk, Jackman, Polák, Russell - Oshie, Backes, Perron - D'Agostini, Berglund, Sobotka - Stewart, Schwartz, Porter - Reaves, Nichol, Murray
    Chicago Blackhawks: Crawford (21. Emery) - Seabrook, Keith, Hjalmarsson, Oduya, Rozsíval, Leddy - Hossa, Toews, Saad - Kane, Kruger, Sharp - Stallberg, Shaw, Bickell - Frolík, Mayers, Stallberg

Rozhodčí: Lee, St. Francois - Nowak, Mach