Carolina – Pittsburgh 4:1 (kon.) | NY Rangers – Tampa 4:1 (kon.) | NY Islanders – Toronto 4:5 (po pr.)
Boston – Ottawa 2:1 (po pr.) | Florida – Buffalo 3:4 (po s.n.) | St. Louis – Chicago 0:3 (kon.)
Winnipeg – New Jersey 3:1 (kon.) | Dallas – Edmonton 1:5 (kon.) | Arizona – Minnesota 3:4 (kon.)
Colorado – Calgary 5:4 (kon.) | San Jose – Detroit 1:2 (po s.n.)
HC Olomouc
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
Královští lvi Hradec Králové
Pátek 01.03.2013, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.300 míst. • Play-off Chance ligy

40:59
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Podobně jako v první dějství Hanáci střílejí branku hned na začátku třetiny. V přesilové hře nahodil kotouč na hostující branku Kříž, jehož pokus se odrazil od nohy MICHALA VODNÉHO a zapadl za bezmocného Luňáka. Asistence: Ondřej Kříž, Roman Rác.

39:01
    Hradec právě vstřelil branku!
    Domácí už neměli síly a v závěru druhé části inkasují vyrovnávající branku. Tvrdík našel před brankovištěm neobsazeného PATRIKA MOSKALA, který až napotřetí snad procpal puk za záda Kašíka. Asistence: Michal Tvrdík, Martin Vágner.

01:20
    Nádherná akce z produkce domácího mužstva. Vodný vyslal do rychlé útočné akce Koloucha, který přihrávkou do volného prostoru nabídl puk ROMANU RÁCOVI, který tváří v tvář Luňákovi zasekl, položil si hostujícího gólmana a zasunul do prázdné. Asistence: Petr Kolouch, Michal Vodný.

Miroslav Fantal

Branky a nahrávky: 2. Rác (Kolouch, Vodný), 41. Vodný (Kříž, Rác) - 40. Moskal (Tvrdík, Vágner)

HC Olomouc: Kašík (Halász) – Bartoň (C), Ondrušek, Kříž, Staněk, Kadela, Valenta, Janáček, Škůrek – Diviš, Řípa, Hampl – Rác, Kolouch, Vodný – Kucharczyk, Herman, Selingr – Švaňhal, Králík, Rufer.
    Královští lvi Hradec Králové: Luňák (Mahdal) – Čáp, Vágner, Chmelíř, Roupec, Čížek, Korím, Hendrich, Zukal – Třetina, Brož, Říha – Švagrovský, Tvrdík (C), Moskal – Kubica, Macháň, Haluza – Budínský, Berger, Valášek.

Rozhodčí: Souček, Würtherle – Krauzer, Polonyi