3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 08.09.2013, 12:00 • Sportovní komplex "Jubilejnyj" • MHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

Příjemné poledne u sledování on-line přenosu z utkání Mládežnické hokejové ligy!

V dnešním zápase budeme sledovat souboj petrohradských Stříbrných Lvů proti karlovarské Energii.

Oba týmy už za sebou mají vstup do nového ročníku soutěže. Zatímco domácí odehráli pouze jedno utkání (porážka 2:4 s Rudou Armádou Moskva), hosté dnes uzavírají svůj čtyřzápasový trip, ve kterém se jim dařilo střídavě a vybojovali 4 body ze 3 utkání.

Dnešní soupeři se samozřejmě utkali již v loňské sezoně a vzájemná bilance je naprosto vyrovnaná, když každý z týmů dokázal zvítězit ve dvou utkáních.

10.09.2012 Energie – SL Petrohrad 5:1
    11.09.2012 Energie – SL Petrohrad 0:3
    25.02.2013 SL Petrohrad – Energie 3:1
    26.02.2013 SL Petrohrad – Energie 3:4

Stříbrní Lvi Petrohrad: Goldobin (Bezborodov) – Rybin, Nurtinov, Ušněv, Jevstignějev, Ponomarjov, Lebeděv, Chafizov – Zamčalov, Šlykov, Korobov, Kantogin, Feklistov, Něsterov, Timofejev, Lapin, Zelenkov, Kločkov, Malcev, Kajumov, Fedotov.

HC Energie Karlovy Vary: Fečo (Honzík) – Škvor, Dvořák, Adam, Kečkeš, Kvapil, Šafář, Bahounek, Šimek – Flek, Kverka, Tomeček, Bezúch, Gríger, Táborský, Beránek, Csamangó, Kohout, Hroch, Rubeš, Gorčík.

Rozhodčí: Poljančikov – ?,?.

00:01

02:43
    První přesilovka pro hosty, vyloučen Bogdan Rybin (SLP) za podražení.

03:10
    A teď to bude pro karlovarské hodně výhodné, Alexandr Zamčalov (SLP) potrestán dvěma minutami za hákování. Přesilovka 5 na 3 pro hostující tým.

04:43
    Domácí jsou již ve čtyřech.

05:10
    A nakonec i v pěti, petrohradští těžkou chvilku v úvodu zvládli.

08:21
    A další možnost hry v početní výhodě pro Energii, domácí Jegor Ponomarjov (SLP) vyloučen za hákování.

09:35
    Ve vlastním oslabení se pokoušel prosadit Lapin, proti Fečovi ale neuspěl.

10:21
    Domácí i tentokrát hru ve čtyřech zvládli.

13:15
    Martin Kohout se pokoušel zakončit zpoza domácí branky, Goldobin byl proti.

14:35
    Karlovarští se tlačí za vedoucí brankou a dlouho nepouští domácí hráče z vlastní obranné třetiny.

18:25
    Vyloučen Jan Škvor (KVA) za hákování.

19:40
    SilverLions právě vstřelili branku!
    Jak využít přesilovou hru teď předvedli domácí, které poslal do vedení MAXIM MALCEV! Asistence: Pavel Nurtinov, Nikita Ušněv.

24:01
    Hodně složitá situace pro Vary, souběžně vyloučeni Tomáš Kvapil za nedovolené bránění a Jakub Flek za hákování (oba KVA), což znamená pro domácí celé dvě minuty hry proti třem.

25:30
    Malcev střílel z první z levé strany, Fečo se ale stačil přemístit včas a zabránil tak domácímu útočníkovi skórovat.

26:01

29:10
    Csamangó poslal puk k bližší tyči domácí branky, Goldobin měl co dělat aby puk vytlačil mimo tři tyče do rohu kluziště.

52:30
    Domácí brankář Goldobin upustil hůl a puk se schoval přímo pod ní, domácí tak i nadále vedou o jednu branku.

35:52
    Šance pro hosty na vyrovnání, Maxim Malcev (SLP) vyloučen za sekání.

37:52
    Ale ani tentokrát energetici z přesilovky nic nevytěžili.

39:00
    Do konce druhé části zbývá právě jedna minuta.

43:50
    Vyloučení na obou stranách, hostující Martin Kečkeš za hákování, domácí Stěpan Timofejev za nafilmovaný pád.

45:50
    Oba týmy hrají v plném počtu.

49:31
    Domácí deset minut před koncem zvyšují své vedení, když se prosazuje domácí forward ANDREJ FEKLISTOV! Asistence: Stěpan Timofejev.

50:00
    Stěpan Timofejev (SLP) se provinil nedovoleným bráněním a dostává od hlavního sudího dvouminutový trest.

52:00
    Karlovarští ale ani tuto možnost nevyužili a do konce utkání už jim nezbývá mnoho času na zvrat.

52:30
    Domácí ujížděli ve dvou proti jednomu, finální přihrávka se ale hráčům Petrohradu nepovedla.

54:12
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Hosté se necelých šest minut před koncem třetí třetiny konečně prosazují, autorem branky je SEBASTIÁN GORČÍK! Asistence: Martin Kečkeš.

54:41
    Za vzájemnou potyčku vyloučeni karlovarský Tomáš Kvapil (KVA) a domácí Andrej Feklistov (SLP), oba dvě minuty za hrubost.

56:41
    Oba týmy jsou kompletní, do konce utkání už nezbývá mnoho času.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny, dokáží ještě Karlovy Vary vyrovnat a vynutit si alespoň prodloužení?

58:43
    Oddechový čas pro hosty.

58:43
    Fečo odjíždí z branky a hosté to zkusí se šesti hráči v poli!

58:50
    Pořádná mela se teď strhla na ledové ploše, bude se vyloučovat...

58:50
    Čtyři minuty za hrubost dostávají, z hostujícího týmu Jan Škvor, Martin Kohout a Jakub Flek, a z domácí "komandy" Alexej Lebeděv, Ruslan Kajumov a Alexandr Zamčalov. Pokud je výčet trestů kompletní, mělo by se pokračovat v pěti hráčích na obou stranách.

59:18
    Tomáš Dvořák obdržel osobní trest do konce utkání za nesportovní chování.

59:23
    MAXIM MALCEV rozhoduje dnešní utkání, když prostřeluje Feča, který se vrátil do branky! Bez asistence.

60:00
    Konec zápasu. (14:16:04)

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 20. Malcev (Nurtinov, Ušněv), 50. Feklistov (Timofejev), 60. Malcev – 55. Gorčík (Kečkeš)

Rozhodčí: Poljančikov – ?,?