Omsk – Jaroslavl 5:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Atlant 4:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Petrohrad 4:6 (kon.)
Barys – Čerepovec 10:1 (kon.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 3:4 (kon.) | Kazaň – Ufa 4:3 (1:0 po s.n.)
Viťaz – Magnitogorsk 4:5 (kon.) | Dynamo Moskva – Nižněkamsk 4:0 (kon.) | Spartak Moskva – HC Slovan 5:0 (kon.)
Minsk – CSKA Moskva 1:2 (po pr.) | Doněck – Lev 3:2 (po pr.) | Záhřeb – Riga 1:5 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
Atlant Moskevská oblast
Neděle 08.09.2013, 13:00 • Aréna Jugra • KHL

45:33
    Domácí se dostali ke kotouči, ale Savinainen (JUG) si pomohl držením a dostává dvouminutový trest.

37:28
    Hosté vysunuli napadání, ale Arťuchin (ATL) si počínal až příliš aktivně a vidí za to dvě minuty. Již potřetí se dostal na trestnou lavici.

33:36
    Knjazev (JUG) si přidržel soupeře u mantinelu a daroval tak hostům vůbec jejich první přesilovou hru v zápase.

25:16
    Arťuchin (ATL) byl právě tím hráčem, který zastavil Trončínského a tak odchází opět na dvě minuty, tentokrát za krosček.

22:36
    Arťuchin (ATL) vyfasoval první trest dnešního zápasu a tak zde bude první dvouminutové oslabení Atlantu.

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 5. Chlyncev (Jakubov), 19. Knjazev (Sitnikov), 22. Sitnikov, 59. Gorbunov (Knjazev) – 43. Sošnikov (Kadejkin, Levitsky)

Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Kukin) – Tjuljapkin, Pepeljajev, Šefer, Chvostov, Trončinský, Galvins, Djakov – Chlyncev, Andersson, Jakubov – Schorochodov, Sitnikov, Magogin – Gorbunov, Knjazev, Savinainen – Olonov, Krysanov, Krivonožkin – Jatsenko
    Atlant Moskevská oblast: Galimov (Borisov) – Batyršin, Rukavišnikov, Sanguinettei, Niskala, Novopaškin, Aťušov, Dyblenko, Petrov – Kablukov, Kolcov, Jašin – Engqvist, Majorov, Haataja – Michnov, Trubačov, Arťuchin – Levitsky, Kadejkin, Sošnikov

Rozhodčí: Karabaov, Naumov – Koposov, Otmachov